Debuut Belliny op Incoda

Woensdag 06 augustus 2025

Tijdens de komende editie van het vakevent Incoda, op 21, 22 en 23 september 2025 in Gorinchem, is Belliny Fabrics een van de nieuwkomers.
Debuut Belliny op Incoda

Belliny Fabrics, een groothandel in hoogwaardige interieurstoffen én exclusieve designmeubelen wordt geleid door Claire Declemy, samen met haar zus Gaby Declemy, die sinds dit jaar ook actief betrokken is bij het bedrijf. Met hun gezamenlijke visie brengt Belliny meer dan alleen stoffen: ze brengen maatwerk, stijl en duurzame kwaliteit naar de interieurbranche.


De collectie van Belliny is breed toepasbaar. Van hotelkamers en scheepsinterieurs tot intensief gebruikte projectmeubelen. De stoffen worden in Europa geweven, met aandacht voor detail en duurzaamheid.

Belliny biedt zowel gordijn- als meubelstoffen in uiteenlopende weeftechnieken en een uitgebalanceerd kleurenpalet. De volledige collectie is te bezichtigen op afspraak in de showroom in Naarden. Maar dit jaar is het bedrijf dus ook aanwezig op Incoda 2025.



Links

studioashby.com/sister/
www.belliny.nl
www.designsofthetime.be
www.islemill.com
www.jbrownfabrics.uk
www.label.nl
www.yarncollective.co.uk

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, stof, fabric, meubelstof, gordijnstof, bekleding, bekledingsstof, meubelbekleding, verkoop, meubel, meubilair, zitmeubel, fauteuil, bank, zitbank, personalia, #studioashby #sisterbystudioashby, #belliny, #designsofthetime, #islemill, #jbrownfabrics, #labelvandenberg, #yarncollective, #incoda

Gerelateerd nieuws
Bureaustoel verhuist naar woonkamer
[Sponsored artikel] - Thuiswerken is gebleven, maar in veel woningen voelt de werkplek nog steeds als een noodoplossing. Vooral de bureaustoel valt uit de toon. Toch verschuift er iets: ook ontwerpers en fabrikanten zien de werkstoel steeds vaker als onderdeel van het interieur.
lees verder
Badkamerinspiratie 2027 op woonbeurzen
[Sponsored artikel] - Wil je als interieurprofessional op de hoogte blijven van nieuwe materialen, producten en interieurtrends? Ook in 2027 zijn er verschillende woon- en bouwbeurzen, in zowel Nederland als België.
lees verder
Succesvolle editie Incoda
Incoda 2026 is een groot succes met 5.500 interieurprofessionals en een compleet vernieuwde uitstraling, die goede reacties kreeg.
lees verder
Meer aandacht jonge ontwerpers
Heimtextil breidt New Talent Area uit met ruim dertig jonge ontwerpers op de speciale presentatieruimte die hiervoor ontwikkeld is.
lees verder
Natuurlijke uitstraling behang
De nieuwe behangcollectie Palau van Behangleverancier Eijffinger vertaalt tropische natuur naar gelaagde wanddessins.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden