De tuin van licht

Dinsdag 11 mei 2021

Na maanden in het thuiskantoor te hebben doorgebracht, lijkt de eigen tuin bijna een exotische vakantiebestemming. Occhio werkt hieraan mee met de introductie van de Sito collectie.
De tuin van licht
De tuin van licht De tuin van licht De tuin van licht

Met Sito introduceert Occhio zijn eerste serie buitenarmaturen. De wand-, plafond-, vloer- of padarmaturen zorgen voor volgens de verlichtingsfabrikant voor de perfecte entree - al voor de deur.

 

Op een gebouw of terras, langs paden of in tuinen - Sito biedt voor elke situatie verlichtingsoplossingen. Het volledige Occhio-portfolio kan worden bediend via de op Bluetooth gebaseerde lichtregeling Occhio air. Met behulp van de Occhio app of de Occhio air controller zijn alle armaturen te bedienen met een simpele aanraking. De in Sito geïntegreerde Occhio Volt-lichtmotor kan zonder voedingseenheid worden gebruikt en maakt volgens Occhio een uitzonderlijk puur ontwerp mogelijk.



Links

www.occhio.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, domotica, systeem, verlichting, lamp, licht, #occhio

Gerelateerd nieuws
Vintage en nieuw karakter in balans
[Sponsored artikel, betaald partnerschap met Hema] - Een mix van oud en nieuw werkt het beste als de basis rustig is. Kies twee hoofdkleuren en één accent, zodat vormen en materialen beter tot hun recht komen.
lees verder
Interieur voor échte rust
[Sponsored artikel] - We leven in een wereld die soms nét iets te druk is. Tussen alle verplichtingen door, is het vaak lastig om echt te ontspannen. Belangrijk is het om van je huis een plek te maken waar je tot rust kunt komen.
lees verder
Nieuwe versie Bella-lamp
Verlichtingsmerk Ramun presenteert samen met Marcel Wanders de Bella Crystal Cut, een compacte herinterpretatie van de Bella Plissé uit 2019. Met behoud van het herkenbare silhouet, maar met verbeterd gebruiksgemak en vernieuwde functies.
lees verder
Beurstrio vrijwel volgeboekt
Het beurstrio Ambiente, Christmasworld en Creativeworld breidt zijn positie als wereldwijd centrum voor moderne lifestyle, seizoensdecoratie en creatieve doe-het-zelfproducten verder en is inmiddels vrijwel geheel volgeboekt
lees verder
HFG ontkent geruchten
De Home Fashion Group (HFG) ontkent geruchten dat er een plan is om zo'n 35 winkels van Leen Bakker te sluiten.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden