De Rothschild koopt pand Meubitrend

Zondag 19 september 2021

Edmond de Rothschild Reim koopt groot complex in Oss. Het gaat om het pand van Meubitrend.
De Rothschild koopt pand Meubitrend

Edmond de Rothschild Real Estate Investment Management (Reim) heeft - passend in hun strategie - een licht-industrieel/logistiek object verworven in een sale-and-lease-back-transactie met Meubitrend, zo meldt Vastgoedjournaal.

Het object is gelegen aan de Grevelingenmeer 9 in Oss op het De Geer Business Park. Het complex omhelst drie units gevestigd op een oppervlakte van 35.000m², waarvan 20.600 m² verhuurbaar: 17.250 m² magazijn en 3.350 m² showroom- en kantoren.


Meubitrend, opgericht in 1979, heeft het pand ooit zelf laten bouwen, maar vertrok begin deze eeuw naar het toen nieuwe bedrijventerrein Vorstengrafdonk. In 2019 keerde de meubelonderneming echter weer terug naar het oude adres. Het bleef eigenaar van beide panden. Afgelopen december woedde er nog een flinke brand in een verwarmingsbunker achter het pand.

Investeerder Edmond de Rothschild Reim, die naar eigen zeggen met 120 mensen 760 bezittingen onder haar hoede heeft met een totale waarde van bijna € 11 miljard, doet zo'n sale-and-lease-back-transactie vaker, zoals begin juli met panden van verlichtingsfabrikant Osram in Berlijn.



Links

www.reim-edr.com/en
www.meubitrend.com
www.osram.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, project, horeca, restaurant, bar, meubel, accessoires, decoratie, interieurbouw, overname, acquisitie, #meubitrend, #edmondderothschildreim, #osram

Gerelateerd nieuws
 
Vij5 viert 20 jaar in Den Bosch
lees verder
Retail onder druk kabinetsbeleid
Het Nederlandse kabinet vergroot druk op de retail met de nieuwe miljoenennota, zo stellen een aantal brancheverenigingen (waaronder Inretail) in een verklaring.
lees verder
Nieuwe namen voor Brussel
Meubelbeurs Brussel krijgt van 8 tot en met 11 november verschillende nieuwe namen en collecties op de beursvloer. Onder meer Theuns, Novomera, AJ Living en Pilloking laten zien waarmee zij het nieuwe meubelseizoen ingaan.
lees verder
 
Waardevol ontmoetingsplatform
lees verder
Zuiver laat meubels meebewegen
Zuiver introduceert een nieuwe collectie binnen de campagne ‘Made for Every Moment’. Nieuwe uitvoeringen van bekende stoelen, een lampencollectie en een booglamp sluiten aan bij het idee dat meubels door de jaren heen van plek en functie kunnen veranderen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden