De Rothschild koopt pand Meubitrend

Zondag 19 september 2021

Edmond de Rothschild Reim koopt groot complex in Oss. Het gaat om het pand van Meubitrend.
De Rothschild koopt pand Meubitrend

Edmond de Rothschild Real Estate Investment Management (Reim) heeft - passend in hun strategie - een licht-industrieel/logistiek object verworven in een sale-and-lease-back-transactie met Meubitrend, zo meldt Vastgoedjournaal.

Het object is gelegen aan de Grevelingenmeer 9 in Oss op het De Geer Business Park. Het complex omhelst drie units gevestigd op een oppervlakte van 35.000m², waarvan 20.600 m² verhuurbaar: 17.250 m² magazijn en 3.350 m² showroom- en kantoren.


Meubitrend, opgericht in 1979, heeft het pand ooit zelf laten bouwen, maar vertrok begin deze eeuw naar het toen nieuwe bedrijventerrein Vorstengrafdonk. In 2019 keerde de meubelonderneming echter weer terug naar het oude adres. Het bleef eigenaar van beide panden. Afgelopen december woedde er nog een flinke brand in een verwarmingsbunker achter het pand.

Investeerder Edmond de Rothschild Reim, die naar eigen zeggen met 120 mensen 760 bezittingen onder haar hoede heeft met een totale waarde van bijna € 11 miljard, doet zo'n sale-and-lease-back-transactie vaker, zoals begin juli met panden van verlichtingsfabrikant Osram in Berlijn.



Links

www.reim-edr.com/en
www.meubitrend.com
www.osram.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, project, horeca, restaurant, bar, meubel, accessoires, decoratie, interieurbouw, overname, acquisitie, #meubitrend, #edmondderothschildreim, #osram

Gerelateerd nieuws
Compacte winkel Jysk
Jysk heeft een nieuwe winkel geopend in Muiden. Het is de eerste winkel in Nederland die is ingericht volgens het compacte winkelconcept van de Scandinavische retailer.
lees verder
Kleur en comfort op kantoor
Tijdens de Workspace Design Show in Amsterdam (5 en 6 november) laat Klöber zien hoe kleur de sfeer, concentratie en samenwerking op de werkvloer beïnvloedt.
lees verder
 
Mell bench van Cor
lees verder
 
Beste woonwinkel
lees verder
Retaildebat
Het Nationaal Retail debat zet spotlight op de retailsector, zodat duidelijk wordt wat de verschillende standpunten zijn van de partijen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden