Succesvolle eerste DWI Najaarsvakdagen

Vrijdag 17 september 2021

De organisatie, die mede namens de exposanten voor gratis catering zorgt, is zeer tevreden over de eerste serie van de Najaarsvakdagen in De Woonindustrie (DWI). Nog niet geweest? De tweede serie is komende maandag 20 en dinsdag 21 september.
Succesvolle eerste DWI Najaarsvakdagen
Succesvolle eerste DWI Najaarsvakdagen Succesvolle eerste DWI Najaarsvakdagen

Tijdens de Najaarsvakdagen van DWI in Nieuwegein is natuurlijk weer veel nieuws te ontdekken. Bijvoorbeeld verschillende nieuwe exposanten. Het centrum biedt daarnaast een grote diversiteit aan productgroepen; meubelen, verlichting, woonaccessoires, textiel, design, domotica en slapen. Left Label Collections is aanwezig met de meubels van Coesel. De kastencollectie is uitgebreid met een nieuwe kleur groen Olive (foto 1, model uit de Home Collection).

 

Belgisch interieurlabel Dôme Deco van Eurofashion Homeconcepts lanceert dit najaar haar nieuwe ‘alias’: DD. Het persbericht dat het bedrijf verstuurde is mysterieus, bij de nieuwe naam waaronder het bedrijf wil opereren hoort echter in ieder geval een nieuwe huisstijl en een nieuw logo. De uitstraling van het merk moet hiermee sterker en meer verfijnd worden. Eén van de nieuwere producten zijn de Katla lampen (foto 2), verwijzend naar de grootste vulkaan van IJsland. Een ruwe en natuurlijke lichtbron afgeschermd door een metalen behuizing vertegenwoordigen de krater en drijvende lava, in combinatie met de gletsjerspleet.

 

Vergeet ook Vakbeurs Slapen niet. Dit evenement vindt voor de tweede maal tegelijk plaats met de Vakdagen, in De Woonindustrie. JWR bedden staat op de beurs met een stand voor voor Rössle & Wanner (Röwa) en Selecta. De stand is volledig vernieuwd (foto 3) en Röwa heeft een nieuw logo gekregen. Bezoek vooral de stand, en die van de vele andere slaapexposanten, voor meer nieuws.

 

Corrine Ponsen van Creatieve Fotomissies maakte van de eerste serie DWI-Vakdagen een korte (0:57) impressie. Aanmelden voor de Najaarsvakdagen kan hier.



Links

www.dewoonindustrie.nl
www,jwrbedden.nl
www.leftlabel.nl
www.coesel.nl
www.domedeco.com

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, de woonindustrie, marketday, marketdayxl, najaarsbeurs, najaarsvakdagen, vakdagen, #interieurprofessionaldag, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #vakbeursslapen, #jwrbedden, #leftlabel, #coesel, #domedeco

Gerelateerd nieuws
Kave Home stores
Interieurspecialist Eijerkamp heeft vestigingen in Zutphen en Veenendaal, en opent hier de eerste stores in Nederland van het Spaanse merk Kave Home.
lees verder
 
Te weinig aandacht voor retail
lees verder
Extra aandeelhouder Tica
Rogier Uivel treedt toe als nieuwe medeaandeelhouder van Tica, naast Martijn Cliteur en Robert Segers, die dat sinds 2009 zijn.
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder
Opening tapijtmuseum
Koningin Maxima heeft afgelopen donderdag 11 september in Genemuiden het gerestaureerde tapijtmuseum geopend.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden