De Italiaanse valentijnstafel

Vrijdag 14 februari 2020

Dit jaar is je valentijn.. Frido, de nieuwe koffietafel van Bross-Italy. Het is een puzzel, gemaakt van geometrische vormen met verschillende afwerkingen. De hartvorm is één van de mogelijke uitvoeringen.
De Italiaanse valentijnstafel
De Italiaanse valentijnstafel De Italiaanse valentijnstafel

Frido komt voort uit de samenwerking tussen Marco Zito en Bross - Italy. Het verhaal begint met een paar elementen - een vierkant en een cirkel, verdeeld in driehoeken, rechthoeken en halve cirkel. De elementen zijn gemaakt uit eiken en Canaletto-walnoot, bronseffectmetaal, wit Carrara-marmer of zwart Marquinia-marmer.

 

Er zijn oneindig veel combinaties mogelijk om een eigen tafel samen te stellen, waaronder het hart. Hiervoor zijn twee rechthoekige en twee halve cirkels nodig. De collectie is gemaakt om verwerkingsresten, 'sfridi' in het Italiaans, om te zetten in stukken die samen een tafelblad kunnen vormen. En is dus nog duurzaam ook.



Links

www.bross-italy.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, tafel, meubelen, bijzettafel, kandelaar, snijplank, meubelmaker, meubel, hout, ambacht, #bross #design #designer #brossitaly, #frido, #marcozito

Gerelateerd nieuws
Opening inkoopcentrum projecten
Tica Projects in Venlo is officieel geopend. Een volledig vernieuwde B2B‑bestemming voor projectinrichters, interieurdesigners en hospitality professionals.
lees verder
Doek valt voor Hollandsch Slapen
Het doek is gevallen voor de speciaalbeurs op het gebied van slapen, Hollandsch Slapen. De overgebleven spelers verplaatsen naar verwachting hun podium naar Nieuwegein, waar in het najaar oude tijden zullen herleven met tenten voor de deur!
lees verder
 
Kettal stapt in Driade
lees verder
Beperkte volumegroei retail 2025
In 2025 heeft de Nederlandse detailhandel 3,6% meer omzet geboekt dan een jaar eerder. Het verkoopvolume was 1,6% hoger dan in 2024. De omzet van de non-foodwinkels groeide in 2025 met 3,6%.
lees verder
Nieuwe zitcollecties Segis
De Italiaanse meubelfabrikant Segis breidt zijn collectie uit met meerdere zitoplossingen voor uiteenlopende omgevingen. De nieuwe en doorontwikkelde series richten zich op werkplekken, wooninterieurs en hospitality, met aandacht voor comfort, variatie en materiaalgebruik.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden