DC Opalic van Halo Design

Dinsdag 15 oktober 2019

Het Deense verlichtingsmerk Halo Design zet de nieuwe collectie DC Opalic in de schijnwerpers.
DC Opalic van Halo Design
DC Opalic van Halo Design DC Opalic van Halo Design

Michael Waltersdorff richtte op 18-jarige leeftijd Halo Tech op, om verlichting te creëren op basis van moderne technologie en functioneel design. Vandaag de dag werkt Halo Design samen met Deense en Europese ontwerpers, Waltersdorff zelf is echter verantwoordelijk voor het nieuwste verlichtingsserie DC Opalic.

 

Door de gladde ovale vorm en de grote opening zorgen deze lampen volgens Halo Design voor een efficiënt licht in de gekozen richting. Waltersdorff wilde een ​​iconisch kunstwerk ontwikkelen, waarbij alle details tellen; van het uiterlijk tot de selectie van materialen. Het resultaat is een gladde ovale lampenkap in acryl om een ​​aangenaam kamerlicht te garanderen. Gemaakt van eikenhout en zwart gelakt, zijn zowel de boog als de metalen knoppen designstatements, maar ze stellen de gebruiker ook in staat om het licht in bijna elke richting te richten.

 

Vorig jaar nam het bedrijf deel aan de Light & Building-beurs in Frankfurt. Agent van Halo Design in België is  Marc Fourfooz, die ook vertegenwoordigder is van Masterlight uit Panningen.



Links

www.halodesign.dk
www.masterlight.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, residentieel, kantoor, hospitality, licht, verlichting, armatuur, lamp, hanglamp, stalamp, wandlamp, design, #dcopalic, #halodesign, #masterlight

Gerelateerd nieuws
Bruisende editie Incoda
Het interieurvakevent Incoda in Gorinchem sluit een bruisende editie af met veel bezoekers en enthousiasme over de uitstraling en het aanbod.
lees verder
Idd Cologne 2025: designstad Keulen
Met Idd Cologne heeft de internationale interieurbranche er dit najaar een nieuw evenement bij. Van 26 tot en met 29 oktober verandert Keulen in een open podium voor hedendaags interieurdesign, verspreid over circa 25 locaties in de stad.
lees verder
Pendelarmatuur van karton
De Zweedse verlichtingsfabrikant Fagerhult heeft een nieuw pendelarmatuur gelanceerd dat grotendeels is gemaakt van gerecycled karton. Het model, genaamd Wrapped, is volgens het bedrijf het eerste premium armatuur in zijn soort.
lees verder
Kave Home stores
Interieurspecialist Eijerkamp heeft vestigingen in Zutphen en Veenendaal, en opent hier de eerste stores in Nederland van het Spaanse merk Kave Home.
lees verder
Extra aandeelhouder Tica
Rogier Uivel treedt toe als nieuwe medeaandeelhouder van Tica, naast Martijn Cliteur en Robert Segers, die dat sinds 2009 zijn.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden