DC Opalic van Halo Design

Dinsdag 15 oktober 2019

Het Deense verlichtingsmerk Halo Design zet de nieuwe collectie DC Opalic in de schijnwerpers.
DC Opalic van Halo Design
DC Opalic van Halo Design DC Opalic van Halo Design

Michael Waltersdorff richtte op 18-jarige leeftijd Halo Tech op, om verlichting te creëren op basis van moderne technologie en functioneel design. Vandaag de dag werkt Halo Design samen met Deense en Europese ontwerpers, Waltersdorff zelf is echter verantwoordelijk voor het nieuwste verlichtingsserie DC Opalic.

 

Door de gladde ovale vorm en de grote opening zorgen deze lampen volgens Halo Design voor een efficiënt licht in de gekozen richting. Waltersdorff wilde een ​​iconisch kunstwerk ontwikkelen, waarbij alle details tellen; van het uiterlijk tot de selectie van materialen. Het resultaat is een gladde ovale lampenkap in acryl om een ​​aangenaam kamerlicht te garanderen. Gemaakt van eikenhout en zwart gelakt, zijn zowel de boog als de metalen knoppen designstatements, maar ze stellen de gebruiker ook in staat om het licht in bijna elke richting te richten.

 

Vorig jaar nam het bedrijf deel aan de Light & Building-beurs in Frankfurt. Agent van Halo Design in België is  Marc Fourfooz, die ook vertegenwoordigder is van Masterlight uit Panningen.



Links

www.halodesign.dk
www.masterlight.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, residentieel, kantoor, hospitality, licht, verlichting, armatuur, lamp, hanglamp, stalamp, wandlamp, design, #dcopalic, #halodesign, #masterlight

Gerelateerd nieuws
Natuurlijke kleuren in keuken
[Sponsored artikel] - Keukens verschuiven richting rust en eenvoud. Eerder waren contrasten en glanzende oppervlakken populair, nu zie je steeds meer zachte, natuurlijke kleuren: zandtinten, klei, zachtgrijs en groentonen.
lees verder
Drukke eerste dag Design District
Eerste indrukken van Design District 2026: inspiratie, tactiliteit en de toekomst van interieurdesign.
lees verder
Muurschimmel aanpakken
[Sponsored artikel] - Schimmel op de muur: waarom duikt deze ineens op en waarom is het vaak geen 'schoonmaakprobleem'? En hoe kan je het herkennen, veilig aanpakken en slim voorkomen?
lees verder
Traditionele soldensysteem wankelt
Een recente uitspraak van de Belgische Raad van State kan grote gevolgen hebben voor de Belgische retailsector.
lees verder
Fonq en Naduvi verkocht
De curatoren van woonwebwinkel Fonq hebben de handelsnamen Fonq en Naduvi verkocht. Dat melden verschillende media op basis van informatie uit het faillissementsdossier.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden