Cursus perspectief tekenen op iPad

Maandag 03 oktober 2022

Interieurontwerper Tessa Pellemans, van Tessaas interieuradvies en –ontwerp, heeft naar eigen zeggen de eerste Nederlandse cursus perspectief tekenen op de Ipad voor interieurprofessionals ontwikkeld.
Cursus perspectief tekenen op iPad

Deze cursus wordt maandag 3 oktober gelanceerd op www.interieurtekenenopdeipad.nl. Door middel van vijftien meetekenvideo’s neemt Pellemans de cursist aan de hand, om stap stap voor stap het perspectief tekenen op de Ipad te leren. De cursus is online en volledig in eigen tempo te volgen. Cursisten krijgen na aanschaf van de cursus een jaar lang toegang tot de online omgeving en kunnen de videolessen volgen.

 

Daarnaast kunnen ze terecht in de besloten Instagram community waar vragen worden beantwoord en tips en tricks worden gedeeld. Het tekenen van perspectieven op de Ipad is de opvolger van de cursus Interieurtekenen op de Ipad, die al door meer dan 170 cursisten is gevolgd. Volgens Pellemans behoudt de tekenaar door het tekenen op de Ipad de eigen (teken)stijl in een sfeervol interieurontwerp, en is het geen ‘koude’ computertekening. Interieurs op deze manier ontwerpen, is het interieurtekenen van de toekomst, zo zegt zij.

 

Op verzoek geeft Pelleman de cursus ook op locatie aan woon- en interieurwinkels. Dit deed ze onder meer bij Beauhome te Weert, Homestede in Heemstede, Refri te Weert, Wijen wonen en slapen Nederweert, Schoonhoven keukens en interieur en Woonarsenaal te Oisterwijk. Daarnaast organiseerde ze ook zelf een live-cursus, waarbij de cursisten in vier weken tijd de fijne kneepjes van het interieurtekenen op de iPad bijgebracht kregen.

 

Een impressie van de cursus is te zien via deze link.



Links

www.interieurtekenenopdeipad.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, inrichtingskunde, interieuradvies, interieurontwerp, cursus, opleiding, training, interieurtekenen, #Tessaasinterieuradvies

Gerelateerd nieuws
 
Hometex niet in winter
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder
25 jaar Textiellab
Het Textiellab heeft zich in 25 jaar ontwikkeld van experiment naar internationaal toonaangevend ontwikkelcentrum voor textiel, design
en innovatie.
lees verder
Negatiever economisch beeld
Het Economisch beeld in Nederland is iets negatiever in maart, vooral door grotere negativiteit bij de Nederlandse consument.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden