Cuero via HMA

Woensdag 20 april 2022

Vanaf april 2022 heeft HMA, Huijser Meubel agenturen, het meubelprogramma van Cuero Design aan haar assortiment toegevoegd en is exclusief agent voor Nederland geworden.
Cuero via HMA
Cuero via HMA Cuero via HMA

Was eerder Win Hermeler Interieur Agenturen uit Nieuwkoop de agent van Cuero in Nederland, sinds april is dat HMA uit Rotterdam geworden. HMA-eigenaar Alfred Huijser vertegenwoordigt naast het Zweedse Cuero ook het Duitse KFF, de Italiaanse firma's Moving en Polflex en het IJslandse Kula by Bryndis en heeft en showroom in de Van Nelle fabriek in Rotterdam.

De Butterfly Chair (foto) is het meest bekende ontwerp van Cuero Design. Deze high-end vlinderstoel die wordt meer comfortabel, duurzaam en mooier naarmate deze vaker gebruikt wordt.

Alle door Cuero Design gebruikte materialen komen uit Europa: Italiaans leder (zeven plantaardig gelooide soorten), IJslands schapenwol, Zweeds staal en katoen uit Roemenië.

Cuero Design heeft sinds kort ook een serie lampen aan de collectie toegevoegd. Een kap van dik Italiaans leder (foto 2) blokkeert al het licht, waardoor een ontspannen neerwaartse verlichtingservaring ontstaat. De lampen zijn in drie verschillende maten leverbaar: 25, 35 en 45 cm doorsnede. Door te mixen en matchen in kleurleder en vier kleuren conische top en twee kleuren draad (foto 3) is de lamp te personaliseren.



Links

www.asco-moebel.de
www.cuerodesign.com
www.huijsermeubelagenturen.com
www.kff.de
www.kula.is
www.movingchairs.it
www.polflex.it
www.vannellefabriek.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, showroom, meubel, stoel, fauteuil, bank, tafel, #ascomoebel, #cuerodesign, #huijsermeubelagenturen, #hma, #kff, #kula, #movingchairs, #polflex, #hma, #vannellefabriek

Gerelateerd nieuws
Materiaal belangrijk bij interieur
[Sponsored artikel] - Het inrichten van een woning draait om veel meer dan het uitkiezen van een mooie kleur voor op de muur of een nieuwe zetel. De focus verschuift naar de materialen waarmee een ruimte wordt opgebouwd.
lees verder
Opening winkel Jysk
Jysk breidt verder uit in Nederland met de opening van een nieuwe winkel in Barneveld. Tegelijkertijd is de winkel in Gouda verhuisd naar een nieuwe, centrale locatie.
lees verder
Nieuwe armaturen bij Internova
Internova breidt het assortiment uit met twee nieuwe armaturen. De Alba Wallwasher richt zich op gelijkmatige wandverlichting, terwijl de vernieuwde Diablo HE inzet op een hogere efficiëntie.
lees verder
Jazz breidt zitcollectie uit
Turri presenteert de nieuwe gestoffeerde collectie Jazz, ontworpen door Giuseppe Viganò. De serie bestaat uit een twee- en driezitsbank en was eerder dit jaar als preview te zien tijdens de Meubelbeurs in Milaan.
lees verder
Idd cologne kiest opnieuw stad
Beurs en showrooms vormen samen één programma in Keulen. De editie van 2026 sluit opnieuw aan op Orgatec en richt zich op wonen, hospitality en design.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden