Creatief met kurk

Woensdag 11 maart 2015

Nice to know. Duurzaam en geluiddempend kurk wordt het ... Een collectie die pas in augustus verschijnt, maar nu al half 'bloggend' en 'interieurstylistisch' Nederland in haar ban heeft.
Creatief met kurk
Creatief met kurk Creatief met kurk Creatief met kurk Creatief met kurk

Ikea heeft haar krachten gebundeld met Ilse Crawford, een Britse designer die eerst Elle Decoration-hoofdredactrice was en nu interieurcreaties maakt onder de naam Studioilse. 

Het resultaat is de collectie Sinnerlig die bestaat uit dertig nieuwe producten, gemaakt van natuurlijke materialen voor een beter dagelijks leven thuis. In de hoofdrol schittert het duurzame en geluiddempende kurk! 

 

Blogs

Op diverse interieurblogs te lezen: 'Prachtig materiaal'. 'De perfecte styling met veel groen zorgt meteen voor een heerlijk voorjaarsgevoel.' 'De glazen flessen voorzien van kurken doppen staan nu al op mijn verlanglijstje!' Google staat er vol mee en je hoort veel stylistes er verlekkerd over praten. Tot slot gelezen op www.elle.nl: 'Eigenlijk willen we deze collectie van Ikea in z'n geheel hebben'.



Links

www.ikea.nl

Tags

interieur, wonen, kruk, interieurcreatie, woonaccessoire, meubel

Gerelateerd nieuws
 
Burik & Burik agent voor Knoll
lees verder
 
Gift of the Year Award Trendz
lees verder
 
Spoga+gafa: groen, grill en design
lees verder
Verbreding Vinted
Vinted maakt verkoop van grote items mogelijk door een samenwerking met Brenger aan te gaan voor de levering hiervan.
lees verder
 
Nieuwe schuifdeurkast Aran World
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden