Cravt popt-up

Vrijdag 10 april 2015

Gisteren heeft DK Home uit Meerkerk voor haar merk Cravt Original in winkelcentrum Stadshart Amstelveen een Pop-Up Store geopend.
Cravt popt-up

Het Nederlandse merk Cravt Original, onder leiding van Denise van der Garde - Boekhoorn, bestaat uit meubels en accessoires met een luxe uitstraling en natuurlijke afwerking. Hiervoor worden bijvoorbeeld parelmoer, zeeschelp, eierschalen, leer, hout of bladzilver gebruikt die met oude ambachten en technieken worden aangebracht.

De producten zijn normaal alleen verkrijgbaar voor interieurarchitecten en stylisten. De pop-up store in Amstelveen biedt de eerste en enige mogelijkheid voor consumenten om kennis te maken met de collectie.

Op onderstaande site van het Stadshart is de winkel overigens nog niet vindbaar op het moment van schrijven, maar dat zal ongetwijfeld binnenkort veranderen.



Links

www.dkhome.com
www.stadshartamstelveen.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, kast, tafel, meubelen, stoel, bank, klokkenstoel, bijzettafel Stadshart, Amstelveen, winkel, store, retail, detailhandel, accessoires, DK Home, meubelbeurs, beurs, show, Cravt

Gerelateerd nieuws
Eerste exposanten MBB bekend
Meubelbeurs Brussel (MBB) geeft meer inhoud aan het campagneconcept 'Enter the Decosystem'. De organisatie plaatst natuur, duurzaamheid en beleving centraal en maakt tegelijk de eerste exposanten voor de komende editie bekend.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Koelnmesse neemt Design Post over
Design Post in Keulen komt vanaf 1 januari 2027 in handen van Koelnmesse. Met de overname verdwijnt het huidige showroomconcept en krijgt de locatie een nieuwe functie binnen het portfolio van de beursorganisatie.
lees verder
 
Freistil toont heruitgave bank
lees verder
Veel nieuws over Incoda 2026
Van 21-23 september 2026 komt de interieurbranche samen op Incoda in Gorinchem. Tijdens deze 3 dagen zie je de nieuwste collecties, kleuren en materialen om je advies, showroom, studio of projecten klaar te maken voor het nieuwe seizoen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden