Cover New Ground thema Domotex

Donderdag 15 juli 2021

Cover New Ground is het hoofdthema van Domotex 2022 , dat van 13 tot 16 januari weer zijn deuren opent in Hannover.
Cover New Ground thema Domotex

Het thema staat voor gezond, natuurlijk en duurzaam leven. Dit is volgens organisator Deutsche Messe actueler dan ooit. Cover New Ground staat ook voor een verandering van perspectief, de beurs onderzoekt volgens global director Sonia Wedell-Castellano hoe duurzaam en gezond de materialen zijn waarvan vloeren worden gemaakt. Maar ook de decoratieve rol wordt niet over het hoofd gezien. Een nieuwe horizon, het ontdekken van nieuwe gebieden. Daar staat het thema voor.

 

Het thema is onderverdeeld drie subthema’s. New Coverings gaat over gezonde woon- en werkomgevingen met milieuvriendelijke materialen en productieprocessen en het streven naar een circulair gebruik. New Grounds toont vloeren als een nieuwe focus voor veeleisende toepassingsgebieden in het pand: tapijten, houten en composietvloeren voor buitenruimtes en de vervagende grens tussen binnen- en buitenruimtes. Ook op andere gebieden vervaagt de grens, want vloerbedekking kan volgens Domotex ook prima op de muur of als deel van het meubilair. New Ways to Market slaat ten slotte op het aanpassen aan veranderende marktsituaties. Zoals onder meer de verkoop via social media.

 

Zes maanden voor Domotex plaatsvindt is 95% van de vierkante meters al verhuurd volgens organisatie die daarom positief gestemd is. Naast fysiek vindt de beurs ook digitaal plaats.



Links

www.domotex.de
www.messe.de
www.messe.be
www.hannover-beurs.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, linoleum, tapijt, karpet, pers, oosterse tapijten, kelims, zieglers, entreemat, mat, entree, deurmat, textiel, bekleding, stofferen, stoffering, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, vakdagen, vakbeurs, trend, outdoor, wellness, health, corona, covid19, #domotex, #domotex2022, #deutschemesse, #hannoverbeurs, #messe,

Gerelateerd nieuws
Versnelling duurzaamheid
Uit het duurzaamheidsrapport 2024 van het bedrijf blijkt dat Forbo uit Assendelft versneld koers zet naar een circulaire toekomst.
lees verder
 
Vincent Van Duysen voor Kettal
lees verder
Noviteiten bij Quick Step
Unilin onthult binnenkort vloerinnovaties bij haar vloerenlabel Quick-Step tijdens de Flanders Flooring Days op het hoofdkantoor in Wielsbeke.
lees verder
Uitbreiding de Binnenhuisadviseurs
Smit Wonen in Sfeer, specialist in woontextiel uit Leiden, sluit zich aan bij het collectief van De Binnenhuisadviseurs.
lees verder
Michael naar Woonspecialist
Bij De Woonspecialist, een winkelformule van franchise-organisatie Comafin uit Goor, is een ervaren en bekende, nieuwe formule manager aan de slag gegaan.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden