Coulisse wint prijs

Maandag 25 juni 2018

Raambekledingsleverancier Coulisse heeft met haar kindveilige Twin Pull oplossing een prijs gewonnen!
Coulisse wint prijs
Coulisse wint prijs

Het bedrijf uit Enter, dat begin dit jaar nog acte de présence gaf op de R+T in Stuttgart, ontving de Z&R Product of the Year Award 2018 voor haar Twin Pull, een eenvoudige oplossing voor het kindveilig maken van nieuwe én bestaande rolgordijnen.

Door de strenger geworden regelgeving van producten in woningen en gebouwen, is ook de vraag naar oplossingen voor kindveilige raambekleding de afgelopen jaren toegenomen. Het traditionele kettingmechaniek voor rolgordijnen heeft een ononderbroken lus en is daarom niet kindveilig. Om dit mechaniek kindveilig te maken, zijn vaak losse accessoires nodig. Dit is niet gebruikersvriendelijk of beperkt in toepassing.

Het Twin Pull mechanisme van Coulisse biedt de eigenschappen van het vertrouwde kettingtechniek, maar zonder de onveilige lus: twee kettingen die intrekbaar zijn.

 



Links

www.coulisse.nl
www.messe-stuttgart.de/r-t/
www.rt-expo.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, laminaat, raamdecoratie, raambekleding, jaloezie, lamel, plissé, shades, rolgordijn, screen, gordijn, zonwering, buitenzonwering, stof, stoffering, personalia, r+t, twin pull, z&r, #coulissse, @rt_tradefair, #rtexpo

Gerelateerd nieuws
 
Idd Cologne verbindt design
lees verder
Nieuwe agent Wind Nederland
Wilhelmina van Aerssen is de nieuwe agent voor het Belgische stoffenmerk Wind, bekend van onder andere (project)stoffen van linnen.
lees verder
Ralph Sonnenberg overleden
Ralph Sonnenberg (92), boegbeeld Hunter Douglas, is overleden op 92-jarige leeftijd.
lees verder
 
Verbond voor duurzaamheid
lees verder
Innovatief materiaal Heimtextil 2027
Heimtextil 2027 introduceert Functional Futures Lab als onderdeel van de beurs in januari.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden