Coronavirus: Chinese beurzen uitgesteld

Maandag 03 februari 2020

De recente uitbraak van het Coronavirus in China heeft gevolgen voor diverse internationale vakbeurzen. Zij worden uitgesteld tot nader te bepalen data.
Coronavirus: Chinese beurzen uitgesteld

Op vakbeurzen zijn grote mensenmassa's te vinden. Het is dan ook begrijpelijk dat de Chinese overheid bevolen heeft om grootschalige economische en handelsevenementen op te schorten. Dit geldt bijvoorbeeld voor Domotex Asia/Chinafloor (oorspronkelijk van 24-26 maart) . Ook de 45e China International Furniture Fair (CIFF Guangzhou, foto) en China International Furniture Machinery & Furniture Raw Materials Fair 2020 (CIFM/Interzum Guangzhou) worden uitgesteld. Deze beurzen waren oorspronkelijk gepland voor 18-21 maart en 28-31 in Guangzhou.

 

Nieuwe data voor de uitgestelde beurzen worden zo snel mogelijk bekend gemaakt. Of de uitbraak van het Coronavirus nog gevolgen heeft voor andere internationale beurzen met veel Chinese exposanten is niet duidelijk. Ook de gevolgen voor de Chinese meubelproductie zijn nog onduidelijk.

 

P.S. Uitstel is er ook voor de Messe Frankfurt beurzen Intertextile Shanghai Apparel Fabrics – Spring Edition, Yarn Expo Spring and Intertextile Shanghai Home Textiles – Spring Edition die in Shanghai gehouden zouden worden van 11–13 maart in de National Exhibition and Convention Cente.



Links

www.ciff-gz.com
www.interzum-guangzhou.com
www.domotexasiachinafloor.com

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, vloer, leggen, vloeren, parket, textiel, bekleding, behang, wandbekleding, stofferen, stoffering, meubelstof, meubelbekleding, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, #corona, #domotex, #domotexasia, #ciffgz, #ciff, #interzum, #cifm, #intertextile, #itsas, #yes, #itshs, #deutschemesse, #messefrankfurt

Gerelateerd nieuws
Himolla werkt aan reddingsplan
Himolla kan niet meer aan haar financiële verplichingen voldoen en heeft daarvoor een insolventieaanvraag ingediend om te kunnen werken aan een reddingsplan.
lees verder
 
Ruimtelijk manifest
lees verder
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Extra financiële impuls Leolux
Leolux bundelt krachten met bestaande en een nieuwe investeerder om merkpositie te verstevigen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden