Corona legt productie Medal stil

Donderdag 13 februari 2020

Het Corona virus heeft ook gevolgen voor de meubelproductie. Zo ligt de productie van de merken Up2date en Medalounger enige tijd stil. Er is echter ook nieuws over nieuwe producten.
Corona legt productie Medal stil
Corona legt productie Medal stil Corona legt productie Medal stil Corona legt productie Medal stil

Up2date en Medalounger zijn merken van het in Bornem gevestigde Medal, dat weer onder de TTB Holding valt. De Chinese overheid heeft de fabrikant verplicht om de productiefaciliteit in China tijdelijk te sluiten. Het bedrijf hoopt op maandag 17 februari weer open te gaan als dit mogelijk is.

 

De ontwikkeling van nieuwe producten gaat echter gewoon door en de werknemers werken vanuit huis. De fabrikant introduceert drie nieuwe fauteuils, model Hera (foto 1), model Adonis (foto 2) en Poseidon (foto 3). Naast elektrische ligstoelen presenteert Up2date - Medalounger ook een nieuwe handbediende recliner, James genaamd (foto 4).

 



Links

www.medalounger.be
www.ttb-holding.be

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, meubilair, stoel, fauteuil, recliner, #medalnv, #up2date, #medalounger

Gerelateerd nieuws
 
3C op Möbelmeile en terug naar NL
lees verder
Omzetgroei Jysk in Benelux
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels. Ook in België was er een forse omzetstijging.
lees verder
Herbenoeming commissaris EK
Nico Vanderveen is herbenoemd in Raad van Commissarissen EK Retail, waarbij hij zijn tweede termijn ingaat.
lees verder
 
Vij5 viert 20 jaar in Den Bosch
lees verder
Nieuwe namen voor Brussel
Meubelbeurs Brussel krijgt van 8 tot en met 11 november verschillende nieuwe namen en collecties op de beursvloer. Onder meer Theuns, Novomera, AJ Living en Pilloking laten zien waarmee zij het nieuwe meubelseizoen ingaan.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden