Coretec op Incoda

Donderdag 12 juni 2025

Coretec is dit jaar met een eigen stand deelnemer aan de Interieur Collectie Dagen (Incoda) in Gorinchem.
Coretec op Incoda

Coretec® Floors neemt in 2025 opnieuw deel aan de Interieur Collectie Dagen (Incoda), maar ditmaal met een geheel eigen stand. Een bijzondere editie, want het merk viert dit jaar ook zijn 10-jarig bestaan.

 

Na jaren van succesvolle deelnames aan Incoda is US Floors, de fabrikant van Coretec, verheugd om dit jaar bezoekers te kunnen verwelkomen op hun eigen stand. Deze mijlpaal valt prachtig samen met hun 10-jarig jubileum op de beurs.

 

Bezoekers kunnen kennismaken met de nieuwste updates in de collecties. Speciale aandacht gaat uit naar een nieuw display concept. Na de lancering op de beurs Bau München en tijdens de FFD eerder dit jaar, brengt Coretec dit nieuwe concept ook naar Nederland. Het nieuwe concept creëert eenheid bij alle verdelers, maar zou toch het unieke karakter van elke dealer behouden.

 

Hoe dit concept uw showroom kan transformeren is iets om zelf te ontdekken op de Incoda van 21 tot 23 september in de Evenementenhal van Gorinchem (stand C116).



Links

www.coretecfloors.com

Tags

nieuws, interieur, vloeren, pvcvloeren, klikvloeren, merk, winkelpresentatie, display, displayconcept, dessins, collecties, uitstraling, relief, print, demopaneel, schuifkast, visualizer, roomplanner, foto, uploaden, content, beeldscherm, logo, merk, bestaan, 10jaar, beurs, vloerenbeurs, showroom, klanten, ontvangst, team, #coretec, #coretecfloors, #incoda, #interieurcollectiedagen, #evenementenhal

Gerelateerd nieuws
 
Belgisch designtalent op MBB 2026
lees verder
Onderscheidend als zelfstandige retailer
European Retail Award 2027: Op zoek naar Europa's meest onderscheidende zelfstandige retailondernemers.
lees verder
Website voor vloerenwinkel
Na de opening van de Hornbach vloerenwinkels wordt nu ook een speciale website gelanceerd, om aan de omnichannel aanpak van deze bouwmarktketen inhoud te geven.
lees verder
Hergebruik ingezamelde vloeren
Vloerenfabrikant IVC, dochterbedrijf van Unilin (onderdeel Mohawk), zorgt er naar eigen zeggen voor dat iedere Moduleo-vloer bestaat uit minimaal 24% gerecycleerd materiaal en ook nog volledig recyclebaar is.
lees verder
Feestelijke collectie Seletti
Het Italiaanse designmerk Seletti brengt voor de feestdagen nieuwe uitvoeringen van bekende ontwerpen, waaronder een groene BIC-lamp, porseleinen kerstdecoraties en servies met gouden accenten.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden