Contrasterend en complementair

Donderdag 10 juni 2021

Vescoms collectie vinyl wandbekleding is uitgebreid door de introductie van Sila en de nieuwe kleurenserie van Shannon - twee gestructureerde oppervlakken die zowel contrasterend als complementair zijn.
Contrasterend en complementair
Contrasterend en complementair

Shannon maakt al sinds het prille begin van Vescom in de jaren zeventig deel uit van de collectie. Het is een tijdloze collectie. Het enorme reliëf en de ruwe structuur zorgen voor tactiliteit en driedimensionaliteit. De 22 nieuwe kleuren van Shannon weerspiegelen de diversiteit van hedendaagse interieurs. Deze zorgen ervoor dat dit klassieke ontwerp nu net zo modern aanvoelt als 50 jaar geleden (foto 1).

 

Sila, een splinternieuwe toevoeging aan de Vescom collectie, getuigt van hoogwaardige technologie, met een natuurlijke uitstraling.

 

Achter de eenvoudige, verfijnde uitstraling van Sila gaat een hoge mate van innovatie schuil. De ultradunne samenstelling en het uiterst fijne reliëf van de wandbekleding laten de kracht van Vescom zien op het gebied van  productontwikkeling. De 25 kleurstellingen van Sila stralen het frisse gevoel van de lente uit, met zachte luchtige pasteltinten maar ook levendige tinten van goudsbloemen of lavendel die net zijn geplukt (foto 2).



Links

www.vescom.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, textiel, wonen, woning, woon, design, bekleding, stoffering, wand, wandbekleding, vinlywandbekleding, afwerking, muur, wandafwerking, woonkamer, behang, projectinrichting, project, kantoor, #vescom, #Shannon, #Sila

Gerelateerd nieuws
Nieuwe editie Hospitality Design Days
Van 9 t/m 11 februari wordt de derde editie van de Hospitality Design Days (HDD) georganiseerd in Culemborg, met de deelname van 15 Nederlandse merken.
lees verder
Hoe kies je de beste laminaatvloer?
[Sponsored artikel] - Ben je toe aan een nieuwe vloer en overweeg je laminaat? Goede keuze! Laminaatvloeren zijn niet alleen stijlvol, maar ook praktisch en betaalbaar. Maar hoe kies je nu de beste laminaatvloer voor jouw huis?
lees verder
Vilten wandbekleding
Eijffinger introduceert de nieuwe wandbekleding collectie Felt. Deze vilt collectie is ontstaan uit een bijzondere samenwerking met het Nederlandse bedrijf I-did, die ook zorgt voor sociale impact.
lees verder
Effect van epoxy vloercoating
[Sponsored artikel] - Een epoxyvloer is enorm populair geworden. Dat is niet zonder reden. De vloer valt direct op: strak, glanzend en naadloos, en tegelijkertijd verrassend praktisch.
lees verder
 
Designtrends volgens Jysk
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden