Concept Gallery Reloaded

Maandag 18 mei 2015

Think United: op maandag 15 juni presenteert Thonet, samen met De Ploeg, Oligo en Limited Edition, alle noviteiten vanaf de Internationale beurzen in Keulen, Parijs en Milaan in de Concept Gallery in Amsterdam.
Concept Gallery Reloaded
Concept Gallery Reloaded Concept Gallery Reloaded Concept Gallery Reloaded

Vorig jaar betrok het internationale meubelmerk Thonet, bekend van de buighout modellen, een nieuwe showroom in Nederland: de Concept Gallery op de Pedro de Medinalaan 53 in Amsterdam (IJburg); na Duitsland de grootste toonzaal van Thonet in Europa. Ook het Duitse verlichtingsbedrijf Oligo, het Belgische luxetapijten designhuis Limted Edition en het Nederlandse meubelstoffenmerk De Ploeg van Artex, tonen daar nu hun collecties.

 

Voor wie niet de gelegenheid heeft gehad om alles al te zien tijdens de internationale beurzen: op 15 juni is iedereen van 10:00-19:00 uur welkom dat alsnog te doen en kan onder genot van een BBQ-hapje en drankje kennis te maken met de laatste trends van deze bedrijven in één gemeenschappelijke setting.

 

Er is gratis parkeergelegenheid. Wel is het - i.v.m. de catering - verzoek om uw aanwezigheid te bevestigen door een email te sturen aan info@conceptgallery.nl

 

[sponsored artikel]



Links

www.thonet.de
www.deploeg.com
www.conceptgallery.nl
www.le.be
www.oligo.nl
www.oligo.de

Tags

Nieuws, interieur, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, meubel, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank

Gerelateerd nieuws
 
3C op Möbelmeile en terug naar NL
lees verder
Omzetgroei Jysk in Nederland
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels.
lees verder
Herbenoeming commissaris EK
Nico Vanderveen is herbenoemd in Raad van Commissarissen EK Retail, waarbij hij zijn tweede termijn ingaat.
lees verder
 
Vij5 viert 20 jaar in Den Bosch
lees verder
Nieuwe namen voor Brussel
Meubelbeurs Brussel krijgt van 8 tot en met 11 november verschillende nieuwe namen en collecties op de beursvloer. Onder meer Theuns, Novomera, AJ Living en Pilloking laten zien waarmee zij het nieuwe meubelseizoen ingaan.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden