Concept Gallery klaar voor 2016

Maandag 01 februari 2016

Op maandag 15 februari laten de partners in de Concept Gallery in Amsterdam alle noviteiten zien, die ze tijdens de internationale beurzen in onder andere Keulen en Parijs presenteerden.
Concept Gallery klaar voor 2016
Concept Gallery klaar voor 2016 Concept Gallery klaar voor 2016 Concept Gallery klaar voor 2016 Concept Gallery klaar voor 2016 Concept Gallery klaar voor 2016

Thonet (foto 1, 2 en 3), De Ploeg (4), Oligo (5), Senso, Julia en Limited Edition (6) nodigen iedereen uit die niet de gelegenheid heeft gehad om alles al te zien tijdens deze beurzen om alsnog kennis te komen maken met de fraaie nieuwe producten. Zoals wellicht bekend is de Concept Gallery de naam van een gezamenlijke showroom op de Pedro Medinalaan 53, in Amsterdam (IJburg).

Op 15 februari is iedereen van 10:00-19:00 uur welkom voor een hapje en een drankje. In verband met catering en parkeergelegenheid zou het prettig zijn even per email (info@conceptgallery.nl) te melden als u komt.

 



Links

www.thonet.de
www.deploeg.com
www.conceptgallery.nl
www.le.be
www.oligo.nl
www.oligo.de
www.sensovloeren.nl
www.juliabv.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, meubel, bank, tafel verlichting, licht, interieurbekleding, design, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank

Gerelateerd nieuws
Proposte goed bezocht
De inkoopbeurs voor stoffen Proposte in Como is weer afgesloten na drie dagen vol activiteiten met zelfde aantal bezoekers als voorgaande jaar.
lees verder
Uitbreiding de Binnenhuisadviseurs
Smit Wonen in Sfeer, specialist in woontextiel uit Leiden, sluit zich aan bij het collectief van De Binnenhuisadviseurs.
lees verder
Michael naar Woonspecialist
Bij De Woonspecialist, een winkelformule van franchise-organisatie Comafin uit Goor, is een ervaren en bekende, nieuwe formule manager aan de slag gegaan.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
 
De Ploeg samen met DQG
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden