Concept Gallery klaar voor 2016

Maandag 01 februari 2016

Op maandag 15 februari laten de partners in de Concept Gallery in Amsterdam alle noviteiten zien, die ze tijdens de internationale beurzen in onder andere Keulen en Parijs presenteerden.
Concept Gallery klaar voor 2016
Concept Gallery klaar voor 2016 Concept Gallery klaar voor 2016 Concept Gallery klaar voor 2016 Concept Gallery klaar voor 2016 Concept Gallery klaar voor 2016

Thonet (foto 1, 2 en 3), De Ploeg (4), Oligo (5), Senso, Julia en Limited Edition (6) nodigen iedereen uit die niet de gelegenheid heeft gehad om alles al te zien tijdens deze beurzen om alsnog kennis te komen maken met de fraaie nieuwe producten. Zoals wellicht bekend is de Concept Gallery de naam van een gezamenlijke showroom op de Pedro Medinalaan 53, in Amsterdam (IJburg).

Op 15 februari is iedereen van 10:00-19:00 uur welkom voor een hapje en een drankje. In verband met catering en parkeergelegenheid zou het prettig zijn even per email (info@conceptgallery.nl) te melden als u komt.

 



Links

www.thonet.de
www.deploeg.com
www.conceptgallery.nl
www.le.be
www.oligo.nl
www.oligo.de
www.sensovloeren.nl
www.juliabv.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, meubel, bank, tafel verlichting, licht, interieurbekleding, design, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank

Gerelateerd nieuws
 
Ada krijgt nieuwe eigenaar
lees verder
Meer omzet, minder verlies Xenos
Uit de jaarcijfers van Xenos blijkt dat de omzet vorig jaar is toegenomen, maar dat er nog steeds verlies wordt geleden.
lees verder
Himolla schrapt 175 banen
Himolla heeft met de ondernemingsraad overeenstemming bereikt over een belangrijk deel van het herstructureringsplan. In Taufkirchen verdwijnen 175 van de 714 banen en stopt de eindassemblage.
lees verder
 
3C op Möbelmeile en terug naar NL
lees verder
Omzetgroei Jysk in Benelux
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels. Ook in België was er een forse omzetstijging.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden