Circulaire matrassen van Auping

Woensdag 07 april 2021

De keuze voor de consument voor een volledig opnieuw te gebruiken matras wordt steeds breder. Auping heeft het assortiment circulaire matrassen uitgebreid met twee nieuwe.
Circulaire matrassen van Auping

Auping Evolve is een circulair matras, ontwikkeld in samenwerking met DSM-Niaga. Dit matras is een oplossing voor het afvalprobleem dat matrassen veroorzaken. Het is een matras gemaakt van enkel staal en polyester. De onderdelen van het matras zijn makkelijk te scheiden en kunnen keer op keer worden gerecycled. Alle materialen kunnen zo opnieuw worden gebruikt voor een nieuw matras. 

 

Een matras moet precies de juiste ondersteuning geven: elk lichaam is anders en iedereen heeft eigen voorkeuren. De beddenfabrikant uit Deventer heeft het assortiment van het circulaire matras Evolve nu daarom uitgebreid van één naar drie varianten.

 

De verschillende varianten hebben elk een andere zonering: de heup-, taille- en schouderzone verschillen per matras in stevigheid. Elk Evolve matras is daardoor geschikt voor een ander lichaamstype. Door de open structuur van de elastische comfortlaag is dit bovendien het best ventilerende matras van Auping

 

De matrassen zijn vanaf heden verkrijgbaar. Er zijn verschillende maatvoeringen beschikbaar en de matrassen zijn geschikt voor alle bedbodems.

 

Auping biedt al meer dan 130 jaar oplossingen aan voor een goede nachtrust. Zij streeft ernaar om koploper te zijn in de circulaire economie en om uiterlijk in 2030 volledig circulair te zijn.



Links

www.auping.nl
www.niaga.world

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, bed, meubel, slaap, slapen, matras, ledikant, nachtrust, online, e-commerce, interieurwinkel, e-business, Ecommerce, internet, shop, webshop, recycle, duurzaam, hergebruik, circulair, cradle-to-cradle, tapijt, #auping, #dsm, #niaga, #dsmniaga

Gerelateerd nieuws
 
Vernieuwde Meubelbeurs wereld
lees verder
Grote nieuwe beddenwinkel
Zitmaxx Wonen - retailer in meubelen, verlichting en woonaccessoires - opent in Ter Aar (bij Alphen aan de Rijn) een van de grootste beddenwinkels van Nederland.
lees verder
Ikea schrapt banen
Inter Ikea, de rechtenhouder en franchisegever van de bekende Zweedse woonwinkelketen, gaat in de kosten snijden om prijzen te verlagen, nu het consumentenvertrouwen verder afneemt.
lees verder
Tips voor minder tijd voor onderhoud
[Sponsored artikel] - Het is fijn om in een huis te wonen dat schoon en opgeruimd is. Toch kan onderhoud in huis een hoop tijd kosten. Maar er zijn manieren om het onderhoud te beperken en je huis toch schoon te houden.
lees verder
 
Natuurlijk slaapcomfort Ledorm
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden