China komt naar Duitsland

Dinsdag 09 mei 2023

Het nieuwe inkoopplatform voor Chinese consumentengoederen China Homelife vindt van 5 tot 7 juni voor het eerst plaats. 500 Exposanten presenteren zich op het beursterrein van Essen.
China komt naar Duitsland

De 500 exposanten tonen op meer dan 12.500 m² producten uit de productgroepen elektronica, huishouden, kleding & textiel, geschenken & accessoires, speelgoed, meubels, verlichting, levensmiddelen en cosmetica. Volgens de organisatie zijn alleen toonaangevende bedrijven met hoogwaardige producten vertegenwoordigd.

 

China Homelife wordt georganiseerd door de particuliere beursorganisator Fleet Events uit Hamburg, samen met Meorient International Exhibition Ltd. met hoofdkantoor in Shanghai. Een bedrijf dat volgens eigen zeggen momenteel meer dan 45.000 Chinese bedrijven samenbrengt met meer dan 3 miljoen handelaren wereldwijd.

 

Meorient is de grootste organisator van de deelname van Chinese bedrijven aan overzeese beurzen - met meer dan 200 internationale beursprojecten in meer dan 20 sectoren en in meer dan 30 landen. Het aanbod is gericht op professionele kopers uit alle handelssectoren die grote volumes nodig hebben, maar ook op semi-professionele en particuliere marketeers die via online verkoop voet aan de grond willen krijgen, plus trendscouts en specialisten in de Chinese handel.

 

China Homelife is dagelijks geopend van 10 tot 17 uur. De toegang is gratis. Geïnteresseerden kunnen zich vooraf registreren via de website.



Links

www.chinahomelife.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, binnen, huis, decoratie, interieurdecoratie, woonaccessoire, woondecoratie, accessoire, verlichting, lamp, meubel, kleinmeubel, consumentengoederen, beurs, tentoonstelling, show, event, evenement, expo, trends, inkoop, #chinahomelife, #MeorientInternationalExhibition, #fleetevents

Gerelateerd nieuws
Verdere daling consumentenvertrouwen
Het consumentenvertrouwen in Nederland blijft dalen. Ook het moment voor doen van grote aankopen wordt steeds ongunstiger voor de consument.
lees verder
 
Nieuwe accountmanager Intr Utrecht
lees verder
Groei Intergamma
Intergamma, het bedrijf achter de Gamma– en Karwei-bouwmarkten, heeft de omzet en marge in 2025 zien stijgen, zo blijkt uit het jaarverslag.
lees verder
Fonq en Naduvi verkocht
De curatoren van woonwebwinkel Fonq hebben de handelsnamen Fonq en Naduvi verkocht. Dat melden verschillende media op basis van informatie uit het faillissementsdossier.
lees verder
 
Vernieuwde Meubelbeurs wereld
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden