Carlin op Proposte 2017

Woensdag 19 april 2017

Begin mei start Proposte, de internationale beurs voor meubel- en gordijnstoffen in Cernobbio. Acte de présance geeft het gerenommeerde trendbureau Groupe Carlin uit Parijs.
Carlin op Proposte 2017
Carlin op Proposte 2017 Carlin op Proposte 2017

Van woensdag 3 tot vrijdag 5 mei 2017 wordt de XXV-jubileum editie van Proposte gehouden in het moderne expositiecentrum van Villa Erba en in de prachtige Villa Antica in Cernobbio. Dat wordt op 4 gevierd onder meer gevierd met een gala-avond.

Op woensdagmiddag 3 mei geeft Proposte in samenwerking met het Franse Groupe Carlin - Creative Trend Bureau van 17:30 - 18:15 uur een presentatie van de verwachte trends voor 2018 op het gebied van kleuren, dessins en afwerkingen. Carlin zal vooral haar visie geven op de ontwikkeling van de voor interieurinrichting twee belangrijkste kleurfamilies: dark shades en pasteltinten.

Op Proposte - dat kortgeleden een vernieuwde site lanceerde - presenteren zich dit jaar circa 90 exposanten. Entree (van 9-18 uur, 5 mei tot 16 uur) is gratis, maar alleen op uitnodiging voor fabrikanten van textiel en/of gestoffeerde meubelen, groothandels, converters, inkoopgroepen en projectinrichters. Aanmelden kan via info@propostefair.it of via een van de exposanten.

 



Links

www.carlin-creative.com
www.carlin-groupe.com
www.propostefair.it

Tags

Nieuw, interieur, wonen, woning, woon beurs, show, evenement, tentoonstelling, event, evenement, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, gordijn, raam, meubel, bekleding, interieurtextiel, textielfabrikant, textielindustrie, converter, grossier, raamdecoratie, meubelstoffen, #ProposteFair, #proposte25

Gerelateerd nieuws
 
Masha de Boer overleden
lees verder
 
Kort dienstverband bij Himolla stopt
lees verder
Sterke groei woninginrichting februari
De Nederlandse detailhandel heeft 1,3% meer omgezet in februari 2026. De groei van meubel- en woninginrichtingswinkels is echter een stuk hoger.
lees verder
Krachtenbundeling beurzen
De woningstofferingsvakbeurs Incoda en de Hout Interieur Beurs bundelen hun krachten tijdens nieuw gezamenlijk vakevent in Gorinchem in september 2026.
lees verder
 
Frank & Flux met Linteloo
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden