CAO resultaat Ikea

Vrijdag 23 januari 2026

Ikea Nederland en de vakbonden W.I.M. en FNV hebben een cao-onderhandelingsresultaat behaald, dat de bonden nu ter stemming gaan voorleggen aan hun leden.
CAO resultaat Ikea

Medewerkers van Ikea Nederland en Ikea Delft (onderdeel van Inter Ikea Systems) krijgen er dit jaar 3,2% salaris bij. Dat is het resultaat van de nieuwe cao-afspraken tussen Ikea, Werknemersvereniging Ikea Medewerkers (W.I.M.) en FNV. De cao loopt van 1 januari tot en met 31 december 2026. Leden van de vakbonden kunnen de komende periode hun stem over het voorstel uitbrengen.

 

Sandra Schouten, cfo Ikea Nederland: 'Ondanks de uitdagende omstandigheden in de markt hebben we samen een cao bereikt die medewerkers ondersteunt en tegelijkertijd onze langetermijnambities versterkt. Dit akkoord laat zien dat we als één Ikea blijven bouwen aan duurzame groei.'

 

Met de nieuwe cao stijgen de minimum- en maximumuurlonen per 1 januari 2026 in alle salarisschalen vanaf 18 jaar met 3,2%, inclusief het jeugdloon. Daarnaast ontvangt iedere medewerker een individuele salarisstap, afhankelijk van de beoordelingscyclus en de positie binnen de salarisschaal. Voor het grootste deel van de medewerkers resulteert dit, bij een goede beoordeling, in een totale loonstijging tussen 4,25% en 5,3%.



Links

www.ikea.nl
www.fnv.nl

Tags

nieuws, interieur, cao, arbeidsvoorwaarden, vakbonden, werkgever, onderhandelingen, overeenstemming, salarisgroei, marktomstandigheden, ambitie, langetermijn, medewerkers, groei, duurzaam, salarisstap, individueel, beoordeling, cyclus, salarisschaal, loonstijging, beoordeling, #ikea, #fnv, #ikeanl, #ikeadelft, #ikeasystems, #wim

Gerelateerd nieuws
Groei koopbereidheid
Het vertrouwen van Nederlandse consumenten is minder negatief in juli en ook de koopbereidheid is verbeterd ten opzichte van vorige maand.
lees verder
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
Nieuwe directeur Domotex
Voor de vakbeurzen en consumentenbeurzen van de Deutsche Messe is een nieuwe directeur benoemd, die onder andere ook verantwoordelijk wordt voor de Domotex.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Light Expo via Messe Frankfurt
Messe Frankfurt heeft Light Expo London overgenomen van organisator Darc media. De vakbeurs wordt voortaan georganiseerd door Messe Frankfurt UK en maakt deel uit van het internationale Light+Building-portfolio.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden