Byotten stopt met Muuto

Donderdag 29 december 2022

Per 1 januari 2023 is Byotten niet langer agent voor het Deense designmerk Muuto. Hiermee stopt de samenwerking volgens eigenaar Wim Otten op het hoogtepunt.
Byotten stopt met Muuto
Byotten stopt met Muuto Byotten stopt met Muuto

2022 was een gedenkwaardig jaar voor Byotten. Het bedrijf ging in 2002 aan de slag als intermediair in de meubelbranche. Byotten startte met Gunter Lambert (gestopt in 2005) waarna in 2005 Gervasoni en YDF in het portofolio werden opgenomen. Sinds die tijd is het Byotten portofolio uitgebreid met Muuto, Tacchini, VeryWood, Letti&Co en EMU.

 

Aangekomen in 2022, bijna 2023, heeft Wim Otten de pensioensgerechtigde leeftijd bereikt. Dit is voor hem reden de vertegenwoordiging van Muuto over te dragen aan iemand anders. Na jaren van groei met hulp van Byotten heeft Muuto ervoor gekozen om zelf sales managers voor de Nederlandse contractmarkt in dienst te nemen. Jan Hein Vogel (foto 3, tot op heden sales manager van Kusch + Cois de nieuwe contactpersoon in Nederland, samen met een nog aan te stellen tweede persoon gaat hij werken vanuit de recent geopende showroom in Amsterdam. De nieuwe contactgegevens zijn: Jan Hein Vogel, +31 6 21986566 en jhv@muuto.com.

 

N.B. Voor zover bekend verandert er niets voor de Belgische markt, die bediend wordt door Lunar Society.



Links

www.muuto.com
www.byotten.nl
www.lunarsociety.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, meubel, licht, agent, #muuto, #byotten, #lunarsociety

Gerelateerd nieuws
Kunst, design en vakmanschap
Tactiele kunst aan de kade: Studio Irene van Ophoven presenteert eind maart haar collecties tijdens de Rotterdam Art Week.
lees verder
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder
Groot belang functioneel textiel
Functioneel textiel is de strategische motor voor productontwikkeling op de internationale textielvakbeurs Techtextil 2026 van 21-24 april in Frankfurt.
lees verder
Nieuwe directie Leolux
Leolux Furniture Group heeft een nieuw directieteam. Vanaf 16 maart staat het bedrijf onder leiding van Mathijs van der Zwaluw en Margriet van Zijl. De Venlose meubelfabriek kiest dus voor een complementaire leiding.
lees verder
Innovatie versnelt op Light+Building
Light+Building 2026 liet zien hoe snel innovatie in de sector momenteel gaat. Tijdens de zesdaagse vakbeurs in Frankfurt presenteerden bijna 2.000 exposanten nieuwe technologieën (digitalisering, elektrificatie en slimme lichtoplossingen) voor gebouwen, steden en interieurtoepassingen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden