Buitenlampen van Vibia

Woensdag 03 augustus 2022

Mooie wandverlichting voor buiten sluit natuurlijk goed aan bij deze tijd van het jaar. Vibia brengt een aantal armaturen onder de aandacht die de aandacht vestigen op de belangrijkste kenmerken van een tuin, terras, patio of loopbrug nadat de zon is ondergegaan.
Buitenlampen van Vibia
Buitenlampen van Vibia Buitenlampen van Vibia

Als een oogverblindende starburst of zonsverduistering straalt de Meridiano wandlamp (foto 1), ontworpen door Jordi Vilardell & Meritxell Vidal een zachte diffuse gloed uit vanuit een onzichtbare bolvormige structuur gemaakt van gegolfde stalen staven, waardoor een geometrisch motief van licht en schaduw ontstaat dat ver buiten de basis reikt.

 

Geïnspireerd door de Japanse kunst van het vouwen van papier, biedt Origami (foto 2) zachte buitenverlichting terwijl het ook dienst doet als een opvallende kunstinstallatie. Voor Vibia gemaakt door ontwerper Ramón Esteve creëert een enkele hoekige armatuur of een reeks armaturen een subtiel spoor van indirect licht over een muur.

 

Scotch (foto 3) is geschikt om in het donker een verborgen hoek, deuropening of loopbrug te laten zien. Het Óscar & Sergi Devesa-ontwerp, het straalt een helder, warm licht uit. Het ontwerp is duurzaam en robuust en toch delicaat en minimalistisch. Volgens Vibia ideaal voor transitruimtes of om binnen- en buitenruimtes te verenigen.

 

Vibia wordt in Nederland verdeeld door Eikelenboom bv uit Amsterdam en in België door Collective uit Brugge.



Links

www.vibia.com
www.collective.be
www.eikelenboom.nl

Tags

nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, residentieel, kantoor, hospitality, licht, verlichting, lamp, hanglamp, led, design, #collective, #eikelenboom, #vibia

Gerelateerd nieuws
 
3 dagen tot Light + Building
lees verder
Established & Sons terug op Salone
Het Britse designmerk Established & Sons keert dit jaar terug naar Salone del Mobile met een eigen stand. Op de beurs presenteert het merk nieuwe ontwerpen en heruitgaven, waaronder de Medusa-lamp van Carlo Nason.
lees verder
Geen groei woninginrichting
De Nederlandse detailhandel zet ruim 2% meer om in januari 2026, maar voor de winkels in onder andere woninginrichting was er geen groei.
lees verder
Voordelen Noorse beits op houtwerk
[Sponsored artikel] - Februari en maart zijn voor veel vakschilders de maanden om inspecties uit te voeren bij klanten met houten chalets, grote schuren en potdekselwerk.
lees verder
Weer Leen Bakkers dicht
Leen Bakker saneert verder en sluit op 21 maart weer twee winkels: in Gouda en Raamsdonksveer. Daarmee komt het aantal gesloten vestigingen in 2026 al op zeven, een dieptepunt in het recente operationele verloop van de woonwinkelketen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden