Bosc succes voor Bastiat

Woensdag 26 september 2018

De Franse meubelfabrikant Bastiat was lang van de oude stempel: klassieke meubelen uit het tijdperk van Louis de vijftiende en hoger. Met Bosc is het roer drastisch om gegaan.
Bosc succes voor Bastiat
Bosc succes voor Bastiat Bosc succes voor Bastiat Bosc succes voor Bastiat Bosc succes voor Bastiat Bosc succes voor Bastiat

Zo'n drie jaar terug kwam de Franse fabrikant Bastiat met een compleet andere, design-lijn op de proppen: Bosc. Met onder meer de Duffle sofa (foto 1 en 2) van ontwerper Jean Louis (toch weer een Louis;-) Iratzoki (foto 3) van Design studio Iratzoki Lizaso.

Sindsdien is het model uitgegroeid tot een van de bestsellers, zo meldt het bedrijf. Een jaar later ontwierp Jean Louis nog de fauteuil Repaus (foto 4). Maar er zijn meer originele modellen te vinden op de website, zoals de in- en outdoorfauteuil Ossua (foto 5) en de bank Kouet (foto 6).

Het bedrijf uit Hagetmau, ten zuiden van Bordeaux in Frans Baskenland, is opgericht in 1964 door Marcelle en Joseph Bastiat die beide werkten bij de nabijgelegen fabrikant Capdevielle. Nu wordt Bastiat geleid door hun zoon Alain en zijn vrouw Geneviève.

Leuk om met elkaar te vergelijken: de websites van Bastiat en Bosc!

 



Links

www.bastiat-sieges.com
www.bosc-leslandes.fr
www.iratzoki-lizaso.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, sofa, bank, zitmeubel, stoel, armstoel, fauteuil, tafel, koffietafel, bijzettafel, #bastiat, #bosc, #iratzoki

Gerelateerd nieuws
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder
 
Nieuwe lifestyle beurs Zuid Amerika
lees verder
Belgische winkels Leen Bakker dicht
Het einde van Leen Bakker in België is nu definitief door het verwachte faillissement. Dat zorgt voor winkelleegstand van 29 panden.
lees verder
Remy Meijers voor Qliv
Interieurontwerper Remy Meijers ontwikkelde in samenwerking met het Nederlandse meubelmerk Qliv een nieuwe eettafel. De tafel, met de naam Fasset, vormt de eerste samenwerking tussen Meijers en het label.
lees verder
interieurinspiratie voor cadeau
[Sponsored artikel] - Wanneer iemand jarig is, begint de zoektocht naar iets dat opvalt zonder te overdonderen. Veel mensen denken al snel aan parfum of een cadeaukaart, hoewel dat vaak in een la eindigt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden