Bopita opent vijfde store

Donderdag 11 september 2014

Op 15 september opent kinderslaapkamerspecialist Bopita in het pand van het Prénatal Hearts warenhuis in Amersfoort de deuren van de vijfde Bopita-store.
Bopita opent vijfde store

De nieuwe Bopita-store biedt tientallen slaapkamers met styling voor baby, junior en tiener en een giftshop. Het assortiment bestaat uit diverse kasten, boxen, commodes, bureaus, hoogslapers en boomhutbedden. Ook heeft Bopita een uitgebreid assortiment ombouwbare bedden van Combiflex, Nordic en Fjord met bijpassende matrassen voor een ledikant, bed of bedlade. 

 

De winkel is zeshonderd vierkante meter groot en is zeven dagen per week geopend. Het adres is Euroweg 100, 3825 HD, te Amersfoort (naast Ikea). 

 

Foto boven:

Bopita store in Weert (beeldmateriaal van Bopita-store Amersfoort is nog niet beschikbaar)

 

 

 

 

 



Links

www.bopita.com

Tags

slapen, slaapkamer, kinderslaapkamer, kast, box, commode, bureau, hoogslaper, boomhutbed, bed, matras, ledikant, bedlade

Gerelateerd nieuws
 
NIeuwe directeur Kees Smit
lees verder
Cloudpillo op Forbes-lijst
De opname van Lars van der Wijst en Jens Timmers, oprichters van het slaapmerk Cloudpillo, in de prestigieuze Forbes 30 Under 30 Europe-lijst is een opvallende erkenning voor een jong merk in de slaap- en interieurbranche.
lees verder
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder
 
Quinti verrast in Milaan
lees verder
Lichte daling Belgische textielomzet
Fedustria heeft de marktinformatie gepubliceerd van de Belgische textielmarkt, waarbij de omzet in 2024 iets daalde ten opzichte van 2023.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden