Boen parket op Incoda

Vrijdag 15 september 2017

De PPC is distributeur voor Boen in Nederland geworden en daardoor is ook de Noorse parketfabrikant op Incoda vertegenwoordigd.
Boen parket op Incoda

De bestaande Nederlandse klanten zijn overgedragen aan Plinten en Profielen Centrale (PPC). Zowel commercieel als logistiek wordt PPC de partner voor de Nederlandse markt voor Boen. De partner in België is Boen Bene uit Oelegem.

Het kwalitatieve drielaags parket met klikverbinding biedt een brede range aan producten en is volgens PPC een mooie aanvulling op hun assortiment. Het Boen-programma is verdeeld in 4 stijlen: Pure Nordic, Modern Rustic, Urban Contrast en Classic Elegance (foto). Iedere stijl bestaat uit ongeveer 20 decors, drie sorteringen, vijf formaten en vier oppervlaktebehandelingen.

 



Links

www.boen.com
www.plintenenprofielencentrale.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, stroken, plank, parket, stoffering, hout, #boen, #boenparket, #ppc, #plintenenprofielencentrale, #icd, #incoda, #interieurcollectiedagen

Gerelateerd nieuws
Waarom Trendz Najaar 2025 bezoeken?
[Sponsored artikel] - We geven je graag drie redenen waarom je het inkoop- en inspiratiemoment van Trendz 2025 eind augustus in Gorinchem niet wilt missen.
lees verder
 
Faillissement Riviera Maison
lees verder
 
Vloerkleden aansluitend op woontrends
lees verder
Vrouwen in het parket
Vrouwen in het parket, een initiatief van PPC, komen regelmatig bij elkaar. Deze week was er weer een bijeenkomst.
lees verder
Volledige overname Lano
Belgotex heeft het resterende belang van tapijtfabrikant Lano overgenomen en bezit nu 100% van het bedrijf.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden