Blokker start verkoop meubels

Maandag 28 november 2022

Blokker test de verkoop van meubelen. Volgens Retailtrends heeft de keten in de vernieuwde winkel van in Muiden een showroom van meubelwinkel Vince Group ondergebracht.
Blokker start verkoop meubels

Foto: Vince Group

 

 

De Vince Group biedt via de marktplaats van Blokker al enkele jaren meubels aan van de merken Dimehouse, Livin24 en Bronx74. In de Blokker winkel in Muiden kunnen klanten meubels via een QR-code bestellen op Blokker.nl en worden deze vervolgens thuisbezorgd. Vooralsnog is dit een proef die zes maanden duurt. Als deze periode succesvol is gaan mogelijk meer Blokker winkels meubels verkopen.

 

Dit lijkt een onderdeel van de ambities van moederbedrijf Mirage Retail, zoals deze al in 2020 door eigenaar-topman Michiel Witteveen aan het Parool werden geuit. Mirage Retail wil via overnames andere producten aan gaan bieden, meubilair, maar ook elektronica en doe-het-zelfartikelen.

 

Eerder startte de keten in huishoudelijke producten overigens al met slaapkamerproducten.



Links

www.blokker.nl
www.vincegroup.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, huishoud, woonwinkel, detailhandel, formule, franchise, winkelformule, inkoop, overname, familieblokker, acquisitie, management, webshop, retail, winkel, detailhandel, keten, meubelen, meubels, meubilair, #blokker, #vincegroup. #mirageretail

Gerelateerd nieuws
Inflatie wordt lager
In januari 2026 waren consumentengoederen en -diensten in Nederland 2,4% duurder dan een jaar eerder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
lees verder
Nieuwe ontwerpen Pilat & Pilat
Pilat & Pilat presenteerde recent meerdere toevoegingen aan de collectie, onder meer een nieuwe eettafel, stoel en eetkamerbank, aangevuld met een fauteuilontwerp dat teruggrijpt op een eerder ontwerp uit de jaren negentig.
lees verder
Nieuwe directeur Wittmann
Wittmann Möbelwerkstätten krijgt een nieuwe algemeen directeur: Alice Wittmann, de achter-achterkleindochter van de oprichter. Zij neemt de leiding over met verantwoordelijkheid voor marketing, productontwikkeling en verkoop.
lees verder
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Interesse R+T Asia groeit
De Europese interesse van vakpubliek voor de zonwering-, deuren- en poorten-industriebeurs R+T Asia vakbeurs in Shanghai groeit.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden