Binnen-ondernemer Van der Linde hofleverancier

Woensdag 30 april 2014

Hoevelaken - Het was een traject van bijna een jaar, maar de bekroning is een feit. Op maandag 14 april kwam het nieuws binnen bij Van der Linde voor wonen en werken uit Waddinxveen: het hofleverancierschap wordt toegekend. Dat betekende taart en champagne.
Binnen-ondernemer Van der Linde hofleverancier

Honderd jaar worden als winkel is een prestatie van formaat. Helemaal bijzonder is dat de vijfde generatie Van der Linde mede aan het roer staat én dat de winkel nog steeds op hetzelfde adres in Waddinxveen gevestigd is. Van der Linde voor wonen en werken heeft een feestje te vieren en wordt hofleverancier als één van de bijna vierhonderd bedrijven in Nederland die dat predikaat mogen voeren.

Sinds acht jaar voert Van der Linde de winkelformule binnen®, met vloeren en raamdecoratie. “Dat gaat goed, we zijn er tevreden over. binnen® sluit aan bij wat we als bedrijf willen uitstralen: niet focussen op prijs, maar op kwaliteit en service,” zegt Henk van der Linde, met Ruud van Schaik eigenaar van het familiebedrijf. “Het is sterk om samen de publiciteit te zoeken en reclame te maken. Als eenling is het lastiger en duurder om folders te maken, bovendien kunnen consumenten ons vinden via de binnen®-website."

Sandra van Rutten, verantwoordelijk voor de afdeling Woningtextiel binnen Euretco Wonen, feliciteert Van der Linde met het hofleverancierschap. “Het zegt iets over de kracht van familiebedrijven en het zelfstandig ondernemerschap zoals dat al een eeuw lang door de familie wordt beoefend. We zijn er trots op dat we bij binnen® een ondernemer hebben die hofleverancier geworden is.”

Euretco, gevestigd in Hoevelaken in het hart van het land, is de grootste retailservice-organisatie in Nederland, die samenwerkt met ruim 2.100 zelfstandig winkeliers  en franchisenemers in de branches mode, sport, wonen en media. In totaal exploiteren zij zo’n 3.100 winkels. De gezamenlijke consumentenomzet bedraagt meer dan  € 2,5 miljard. De kernactiviteiten van Euretco zijn: retailservices, franchise,  wholesale en financiële dienstverlening aan zelfstandig winkeliers. Tot bekende winkelformules en vloerconcepten behoren INTERSPORT, Runnersworld, COACH, Livera, Decorette, Vivante, Libris en Blz.



Links

www.euretco.com

Tags

winkelformule, hofleverancier, binnen, euretco, honderd jaar,

Gerelateerd nieuws
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
 
spoga+gafa klaar voor start
lees verder
Markt nieuwbouwwoningen hapert
De Nederlandse Nieuwbouwkoopmarkt zakt in door hogere hypotheekrente, onzekerheid en ruimer bestaand aanbod, zo constateert de ING bank in een analyse.
lees verder
Verlangen naar authenticiteit
Carlucci introduceert Crafted by Nature, een collectie interieurtextiel dat het verlangen naar authenticiteit en tactiliteit vertaald heeft in het stofdesign.
lees verder
Schuldenlast Huus verder opgelopen
De schulden van Huus zijn opgelopen tot ruim € 10 miljoen. Dat blijkt uit het eerste faillissementsverslag. Door de doorstart ontvangt een deel van de gedupeerde klanten alsnog de bestelde meubels.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden