Bijzondere zwevende trap

Maandag 01 november 2021

Doornekamp Woodspecials maakt letterlijk alles van hout. Van grote, unieke kunstwerken voor wereldtournees tot architectonische gevelelementen. Voor interieur of exterieur. Dit vroeg volgens het bedrijf ook om een bijzondere trap in het eigen pand.
Bijzondere zwevende trap
Bijzondere zwevende trap Bijzondere zwevende trap

Woodspecials gaf architectonisch ontwerpbureau Studio Rap de opdracht iets speciaals te ontwerpen dat bij het bedrijf past. Daarbij verzorgde Woodspecials zelf het staalwerk en uiteraard het eiken houtwerk in eigen beheer.

 

De vrije vorm trap is een showcase van vijf-assig frezen en geïnspireerd op de art nouveau-beweging. Een elegante trap die naar de ingang van de Woodspecials werkplaats leidt. Een filmpje over de totstandkoming van de trap is hier te zien.



Links

www.studiorap.nl
www.woodspecials.nl

Tags

nieuws, interieur, inrichting, project, object, design, ontwerp, art nouveau, trap, staal, hout, architecten, #studiorap, #woodspecials

Gerelateerd nieuws
InCoDa: interieurdesign en ambacht
[Sponsored artikel] - Over 3 maanden kan elke interieurprofessional op vakevent InCoDa 2025 de nieuwste collecties en materialen van ruim 200 nieuwe en prominente merken ontdekken.
lees verder
Trendz Najaar nieuws
Trendz Najaar 2025 krijgt niet alleen een nieuwe look, maar ook nieuwe gezichten op de beursvloer. De organisatie presenteerde onlangs een vernieuwde huisstijl.
lees verder
Aandacht voor retail
Branchevereniging Inretail vraagt aandacht voor sterke retail bij Tweede Kamerverkiezingen.
lees verder
 
Doorstart Riviera Maison?
lees verder
Showroom De Machinekamer
Meubelwinkel De Machinekamer opent een derde showroom, dit keer in Rotterdam. De Machinekamer biedt een unieke combinatie van vintage én nieuw design meubels.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden