Beter Bed overweegt verkoop Duitse dochter

Dinsdag 25 juni 2019

Beter Bed heeft liquiditeitsproblemen en onderhandelt met de banken, zo meldt Retaildetail. Het bedrijf bekijkt zelfs de verkoop van Matratzen Concord.
Beter Bed overweegt verkoop Duitse dochter

Het gifschandaal in Duitsland lijkt de oorzaak te zijn voor de problemen van Beter Bed in Duitsland. Weliswaar startte afgelopen oktober vorig jaar een reorganisatie waarbij meer dan Duitse 150 vestigingen werden afgestoten, maar Matratzen Concord blijft kampen met dalende verkopen en nu dus ook liquiditeitsproblemen.

Naast onderhandelingen met de banken overweegt de Udense beddenverkoper een gehele of gedeeltelijke verkoop van de Duitse dochter en de Duitse, 55 Zwitserse en 74 Oostenrijkse winkels. Er zou reeds met verschillende geïnteresseerde partijen zijn gesproken.

In de Benelux en Zweden groeit Beter Bed wel. Het bedrijf wil zich in de toekomst dan ook meer concentreren op die markten.



Links

www.beterbed.be
www.beterbed.nl
www.beterbedholding.nl
www.matratzen-concord.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, detail, retail, nachtrust, keten, winkelketen, economie, resultaat, winst, omzet, verkoop, overname, #beterbed, #beterbedholding, #matratzenconcord

Gerelateerd nieuws
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder
Belgische winkels Leen Bakker dicht
Het einde van Leen Bakker in België is nu definitief door het verwachte faillissement. Dat zorgt voor winkelleegstand van 29 panden.
lees verder
interieurinspiratie voor cadeau
[Sponsored artikel] - Wanneer iemand jarig is, begint de zoektocht naar iets dat opvalt zonder te overdonderen. Veel mensen denken al snel aan parfum of een cadeaukaart, hoewel dat vaak in een la eindigt.
lees verder
Swiss Sense blijft groeien
Swiss Sense breidt de komende maanden het winkelnetwerk in België, Nederland en Duitsland verder uit. Twee voormalige Leen Bakker-vestigingen worden door de beddenketen overgenomen.
lees verder
2024|25 Sterk jaar Jysk
Jysk blijft groeien en beleeft beste jaar ooit in Nederland met sterke groei in omzet en winstgevendheid.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden