Betalen via iDeal QR

Woensdag 21 december 2016

Na een proefperiode van een jaar maken de banken en Betaalvereniging Nederland bekend dat bedrijven en instellingen iDeal QR als makkelijke en veilige betaalmogelijkheid aan hun klanten kunnen aanbieden.
Betalen via iDeal QR
Betalen via iDeal QR

Met iDeal QR kan de klant met zijn smartphone of tablet een gedrukte QR-code scannen om een veilige mobiele iDeal-betaling tot stand te brengen. Deze iDEAL QR-code kan bijvoorbeeld onderaan een factuur afgedrukt worden. Of voor directe aankopen vanaf reclame-affiches gebruikt worden.

De klant hoeft dan geen betaalgegevens meer over te tikken in internetbankieren maar kan makkelijk en foutloos betalen door de QR-code met de camera van zijn mobiele telefoon te scannen.

Om iDeal QR-codes te scannen, kunnen consumenten de gratis iDEAL QR-app gebruiken die te downloaden is uit de Apple App Store en de Google Play Store. De banken hebben aangekondigd dat ze het scannen tevens aan hun eigen mobiele apps (gaan) toevoegen.

Andere technieken (zoals NFC en Bluetooth) zijn voor acceptanten aanzienlijk duurder.

 



Links

www.betaalvereniging.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woonartikel, betalen, betaal, ideal, overmaken, economie, webwinkel, online, webshop, internet

Gerelateerd nieuws
Sterke stijging prijs koopwoningen
Een koopwoning in Nederland kostte in 2025 gemiddeld € 480.000, een stijging van ruim € 29.000 ten opzichte het jaar ervoor. Zo medlt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
lees verder
Maison&Objet naar de basis
Maison&Objet trok in januari 67.286 unieke bezoekers uit 148 landen. 2.294 Merken presenteerden zich op de beurs, waarvan 543 nieuwe. De beurs grijpt terug op de oorspronkelijke basis: vakmanschap en eigentijds design als fundament voor internationale handel.
lees verder
Weer comeback Habitat
Het woonmerk Habitat is opnieuw bezig om een comeback te maken in Europa. Er is onder andere een Nederlandse webshop is in aantocht.
lees verder
Webinar met Lidewij Edelkoort
Het Trendinstituut organiseert op dinsdag 11 maart een webinar met trendforecaster Lidewij Edelkoort. Tijdens de online sessie blikt ze terug op actuele maatschappelijke ontwikkelingen en geeft een vooruitblik op verschuivingen binnen wonen, interieur en design.
lees verder
Profilering Nederlandse textielsector
Nederland profileert zich eind april met circulair textiel met een eigen landenpaviljoen tijdens de internationale technisch textielbeurs Techtextil in de Messe Frankfurt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden