Benelux vloerenbeurs Efwex

Dinsdag 17 november 2015

Een maand geleden kondigde de Efwex haar plannen aan: de organisatie wil in Gent in maart 2016 een complete en meer internationale vloerenbeurs in de Benelux neerzetten.
Benelux vloerenbeurs Efwex

Efwex (European Floor & Wall Exhibition) ziet zich als de opvolger van de om het jaar gehouden beurs Europarket, die na een teleurstellende vijfde editie in 2010 voor het laatst gehouden werd. In 2012 werd met een aangepast beursconcept nog wel een poging gedaan deze in september te houden, maar werd toen toch afgeblazen.

Daarop organiseerde Efwex in maart 2014 haar eerste editie. Deze werd nog geen groot succes, maar hier werd wel veel van geleerd. Nu zal 13-15 maart 2016 de beurs zich behalve op België meer op Nederland richten, naast dat aandacht aan de beurs zal worden besteed in Frankrijk, Engeland en ook Duitsland.

Gent is gekozen vanwege de centrale ligging. Qua bezoek richt de organisatie zich niet op een massale toeloop, maar wel op kwalitatief goede bezoekers:parketspeciaalzaken en -leggers maar ook woninginrichters, bouwpromotoren, architecten en binnenhuisarchitecten.

Efwex is de enige gespecialiseerde vloerenbeurs in de Benelux en heeft een specifieke focus op het aanbod aan houten en hout gerelateerde (laminaat, composiet) vloeren, terrassen en gevelbekleding, maar ook andere vloerbedekkingen als PVC, LVT, vinyl en linoleum. En producten en diensten die nodig zijn voor plaatsing en finish, accessoires en gereedschappen. De eerste tapijtleverancier heeft zich inmiddels al gemeld: Hamat levert naast (entree)matten sinds kort ook kamerbreedtapijt.

Bona, Unifloor, T&G Wood, Flamingo Parket en Inpa, Woca, Unipro, TipTop en Rubio Monocoat zijn bedrijven die zich eveneens al enige tijd hebben ingeschreven voor de tweede editie van Efwex, zo meldt organisator FFI.
Wood Sensation is nieuw en wil hiermee vooral de Belgische markt veroveren. Dat is ook het hoofddoel van Bona Benelux en Floor Concepts, dat zich net als Kerkhofs kortgeleden inschreef. Dat laatste geldt ook voor Devomat, die er de eerste editie al bij was. Joeri Vervoort: "Onze verwachtingen zijn nu, zeker wat het internationaal karakter betreft, naar boven bijgesteld.”

Openingstijden: 10:30-18:30 uur. Info: T: +32 (0)9 - 385 80 40.

 



Links

www.efwex.eu
www.bona.com
www.devomat.be
www.floorconcepts.eu
www.hamat.com
www.media-pact.com
www.parketkerkhofs.be
www.woodsensation.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, linoleum, tapijt, entreemat, mat, entree, deurmat, textiel, bekleding, stofferen, stoffering, meubelstof, meubelbekleding, raamdecoratie, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, gent, vakdagen, efwex, europarket

Gerelateerd nieuws
Energiezuinig door slimme ventilatie
[Sponsored artikel] - Energiezuinig wonen draait allang niet meer alleen om goede isolatie of zonnepanelen. Ook frisse lucht speelt een steeds grotere rol binnen moderne woningen.
lees verder
Hamers treedt af bij Victoria
Philippe Hamers maakte in oktober vorig jaar bekend dat hij van plan was om terug te treden als ceo van de groep, hetgeen nu per 30 juni gaat gebeuren.
lees verder
Yvonne Brok naar HMTX
Afgelopen week stond Yvonne Brok nog namens Fabromont op de stand van Broeinest tijdens Design District. Per vandaag, 1 jun, heeft zij de overstap gemaakt naar HMTX.
lees verder
Natuurlijke kleuren in keuken
[Sponsored artikel] - Keukens verschuiven richting rust en eenvoud. Eerder waren contrasten en glanzende oppervlakken populair, nu zie je steeds meer zachte, natuurlijke kleuren: zandtinten, klei, zachtgrijs en groentonen.
lees verder
Verhuizing Your Floor
Vloerengroothandel Your Floor verhuist per 1 juni opnieuw, naar een nieuwe locatie aan de Keulenaar in Wijk bij Duurstede.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden