Benelux nieuwkomers op Domotex

Dinsdag 12 november 2019

Voor we het weten is het weer zover. Van 10 - 13 januari vindt het belangrijkste vloerevenement van jaar plaats: Domotex. Tijdens een persconferentie in de Van Nelle fabriek in Rotterdam kwam nieuws over de beurs aan bod.
Benelux nieuwkomers op Domotex

Domotex directeur Sonja Wedell-Castellano (zie foto) van organisator Deutsche Messe staat sinds ruim een jaar aan het roer van de beurs. In dat jaar heeft zij al enkele veranderingen aangebracht.

 

Zo vult de Framing Trends-showcase nu de hele hal 8. De exposanten die vorige jaren hun hal deelden met Framing Trends zijn op eigen verzoek terugverhuisd naar de hallen van hun respectievelijke productgroepen. Daarnaast is Treffpunkt Handwerk vernieuwd, al heeft Wedell-Castellano ervoor gekozen om de lezingen nog steeds in het Duits te houden omdat de meeste vloerenleggers die Domotex bezoeken Duitstalig zijn.

 

Inmiddels is bijna 100.000 vierkante meter van de Hannover Messe gevuld. 88 Procent hiervan is afkomstig van buiten Duitsland. De grootste groei uit zich in elastische vloeren (zoals PVC). Tijdens de persmeeting vertelde de Belux-vertegenwoordiging van de Deutsche Messe Mattias Dreher van Global Fairs dat op de komende editie van Domotex tot dusver 64 Belgische exposanten aanwezig zijn, waaronder bekende namen als Devomat en de IVC Group. Zij zijn vooral in hal 6 en hal 11 te vinden. Van Unilin is alleen de technische tak aanwezig.

 

Victor Koppelaar is namens Hannover Consultancy verantwoordelijk voor de Nederlandse standhouders. Dit zijn er minstens 40, iets meer dan in 2018. Enkele nieuwe namen zijn DSM-Niaga, Exclusive Plint (Exclusive Decor/PF Group), I4F (kliksystemen) en Hardick (transportbanden). In met name hal 11 en hal 13 zijn de lage landen goed vertegenwoordigd.

 

Op de persmeeting toonden ook een aantal bedrijven al iets van hun (product)nieuws. Hierover meer in een volgend bericht.



Links

www.domotex.de
www.devomat.be
www.niaga.world
www.exclusivedecor.nl
www.hannover-beurs.nl
www.hardick.nl
www.i4f.com
www.ivcgroup.com
www.messe.be
www.messe.de
www.unilin.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, linoleum, tapijt, karpet, pers, oosterse tapijten, kelims, zieglers, entreemat, mat, entree, deurmat, textiel, bekleding, stofferen, stoffering, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, vakdagen, vakbeurs, trend, outdoor, wellness, health, #domotex, #deutschemesse, #atmysphere, #niaga, #exclusiveplint, #devomat, #dsmniaga, #exclusivedecor, #hannoverbeurs, #hardick, #i4f, #ivcgroup, #messe, #unilin

Gerelateerd nieuws
 
Weer groeit woninginrichting flink
lees verder
Laatste badkamertrends
[Sponsored artikel] - Het ontwerpen van een nieuwe badkamer kan best lastig zijn. Hoe zorg je dat deze aansluit bij de laatste trends en tegelijkertijd dermate tijdloos is, dat je er ook over tien jaar nog van geniet?
lees verder
Messe Frankfurt naar Oost-Afrika
Messe Frankfurt breidt zijn textielbeurs-netwerk verder uit naar Oost-Afrika: drie grote beurzen verschijnen in 2027 voor het eerst in Nairobi, Kenia, als onderdeel van ASFW.
lees verder
Thierry Leys terug bij Leen Bakker
Thierry Leys, in 2025 opererend als directeur van Leen Bakker België, is begin april bij Leen Bakker Nederland teruggekeerd als sales- en retaildirecteur van de woonwinkelketen.
lees verder
 
Aandeelhoudersstrijd bij Headlam
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden