Belgische directeur Leenbakker

Dinsdag 31 december 2024

De Homefashion Group heeft Thierry Leys aangesteld als de nieuwe directeur voor Leen Bakker in België.
Belgische directeur Leenbakker

Thierry Leys (foto) is vanaf januari managing director van Leen Bakker België. Leys was sinds 2016 werkzaam bij haar- en beautygroothandel Pro-Duo. Sinds 2020 is hij als retaildirecteur verantwoordelijk voor België, Nederland en Duitsland. Eerder werkte hij bij onder andere Veritas en AS Watson.

 

'Wat een wondermooie formule met zó véél potentieel. Ik kan niet wachten om erin te vliegen samen met het Belgische team en de Nederlandse collega's. De nieuwe baseline van Leen Bakker is 'Welkom thuis' en zo voelt het ook voor mij,' zo meldt de nieuwe directeur op zijn LinkedIn-account.

 

Leen Bakker heeft ruim 150 winkels in Nederland en België. Sinds januari dit jaar is Linda Keijzer ceo van moederbedrijf Homefashion Group. Homefashion Group telt ruim 4.200 medewerkers in Nederland en België.



Links

www.leenbakker.nl
www.leenbakker.be
www.homefashiongroup.be

Tags

nieuws, interieur, directie, directeur, nederland, belgie, onderdeel, formule, team, collega, aanstelling, winkels, retail, retailketen, winkelformule, meubels, gordijnen, raamdecoratie, woonaccessoires, slaapcomfort, bedden, linkedin, aankondiging, medewerkers, #leenbakker, #kwantum, #homefashiongroup, #gilde, #veritas, #aswatson, #produo

Gerelateerd nieuws
Zeegers na ruim 70 jaar failliet
Aan een lange geschiedenis in de Nederlandse bodyfashionbranche is een einde gekomen. C. Zeegers Mode Agenturen, handelend onder de naam Zeegers Fashion Specialities, is failliet verklaard.
lees verder
Nieuwe fase Koenig+Neurath
König + Neurath heeft de zelfbeheerde insolventieprocedure succesvol afgerond. De Duitse fabrikant van kantoor- en projectmeubilair hervat de normale bedrijfsvoering en richt zich op verdere ontwikkeling en digitalisering.
lees verder
 
Opgefrist kleurenpalet First
lees verder
Cosentino A'dam vernieuwd
De vernieuwde showroom in Amsterdam van Cosentino, leverancier van plaatmateriaal, biedt nog meer inspiratie voor keuken-, badkamer- en interieurontwerp.
lees verder
Spiegeltje, spiegeltje.. van chocola
Deknudt Mirrors viert het jubileumjaar deze zomer met een zoete verwijzing naar Belgisch vakmanschap. Het bedrijf verrast klanten met gepersonaliseerde pralines in de vorm van hun eigen spiegels.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden