Belang PW Markets in Houseyourbrands

Vrijdag 08 november 2019

PW Markets uit Maarssen, de moeder van Trends & Trade uit Venlo en Tica Aalsmeer uit Uithoorn, neemt een belang in Houseyourbrands, specialist in ontwikkeling en activatie van interieur & lifestyle concepten.
Belang PW Markets in Houseyourbrands

Houseyourbrands richt zich op het ontwikkelen en activeren van interieur & lifestyle concepten voor Nederlandse en buitenlandse merken, groothandels en fabrikanten. De inkoopcentra van PW Markets spelen hier volgens Houseyourbrands een belangrijke rol in. Het samenspel tussen de A-locaties voor inkoopprofessionals van PW Markets zorgt in combinatie met de aanpak van Houseyourbrands volgens het bedrijf voor een goed commercieel resultaat voor de klanten.

 

PW Markets heeft nu een belang van 50% genomen in Houseyourbrands. Hiermee breidt PW Markets haar dienstenportfolio naar bestaande en nieuwe exposanten uit. Naast de diensten die PW Markets haar exposanten al aanbiedt (uitpakken, schoonhouden en bijvullen van de stands) biedt Houseyourbrands de PW Markets exposanten vanaf nu Standservice Extra.

 

Diensten die door Houseyourbrands worden aangeboden: styling, visual merchandising, collectionering, klantenservice, actieve verkoop, verkoopondersteuning en verkoopactivatie. Daarnaast zal Houseyourbrands zich focussen op: het binnenhalen van nieuwe ‘on-trend’ binnenlandse merken en onderscheidend buitenlands aanbod voor PW Markets en zakelijke interieurprojecten, waar mogelijk gebruikmakend van producten van de PW Markets exposanten.

 

In de praktijk blijft Laura Barens directeur van Houseyourbrands (met lichtbruine trui), Martijn Cliteur (3e van links) is namens PW Markets toegetreden als bestuurder.

 



Links

www.tica.nl
www.trendstrade.nl
www.houseyourbrands.com

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning interieur, inrichting, interieurartikel, kleinmeubel, kleinmeubilair, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, gedekte tafel, gift, accessoire, geschenk, cadeau, kado, outdoor, buiten, tuin, kerstpakket, relatiegeschenk, valentijnsdag, pasen, feest, vaderdag, moederdag, beurs, evenement, show, bloem, woondecoratie, #pwmarkets, #houseyourbrands, #tica, #trendsandtrade

Gerelateerd nieuws
Olympisch Glas Italia
Tijdens de XXV Olympische Winterspelen Milano Cortina 2026 is Glas Italia opnieuw betrokken bij het project Casa Italia. Het merk levert meubelontwerpen voor de locaties in Milaan en Cortina d’Ampezzo, waar sport, cultuur en design samenkomen.
lees verder
 
Heditex contactpersoon Noord-Holland
lees verder
Lagere groei aantal woningen
Dit is het derde jaar op rij met minder woningen erbij, ook het aantal gebouwde nieuwbouwwoningen in Nederland blijft achter bij de verwachtingen.
lees verder
 
Trendz afgesloten
lees verder
Overname door Beaulieu
De vloerbedekkingsfabrikant Beaulieu International Group breidt de activiteiten uit met een strategische acquisitie in Oostenrijk voor de garen-divisie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden