Behang van natuurlijke weefsels

Vrijdag 14 mei 2021

Eijffinger introduceert de Natural Wallcoverings III collectie. Met dit alweer derde boek wordt een aanvulling op het op het populaire grasweefsel gebracht, met nog meer kleur en structuur.
Behang van natuurlijke weefsels
Behang van natuurlijke weefsels Behang van natuurlijke weefsels Behang van natuurlijke weefsels

De wandbekleding  collectie Natural Wallcoverings III van Eijffinger wordt geproduceerd en met de handgemaakt in Azië. Voor de verscheidenheid aan structuren worden verschillende natuurlijke vezels zoals jute, hennep, sisal, riet, zeegras, pijlwortelgras, bamboe, raffia en kurk gebruikt. De vezels worden geoogst uit duurzame gewassen, aan de lucht gedroogd in de zon en gekleurd met plantaardige kleurstoffen. Het resultaat van het doorlopen van al deze fases is een natuurlijk en milieuvriendelijk product.
 
Net als een vingerafdruk is geen rol van dit natuurlijke materiaal hetzelfde. Vezels kunnen door hun eigenschappen verschillend kleuren opnemen en in grootte verschillen. Je kunt dit materiaal dus niet op rapport plakken, er zal altijd een banend effect ontstaan. Dit draagt bij aan de charme van dit product en levert een levendige wand op.
 
De variëteit aan kleuren en structuren is omvangrijk. Naast de natuurlijke rotan en sisal tinten die nu überhip zijn in het interieur, zijn er ook luchtige pastellen en rijke groen en brons tinten. Kies een verfijnde textuur voor een modern minimalistisch en een losser weefsel met zichtbare knoopjes voor een rustiek of eclectisch interieur. Deze wandbekleding geeft direct dimensie geeft aan je ruimte.
 



Links

www.eijffinger.nl

Tags

Nieuws, inrichting, interieur, wonen, woning, formule, winkel, retail, shop, outlet, dhz, doe-het-zelf, doehetzelf, doe het zelf, dhz, woon, woontextiel, woningtextiel, textiel, verf, wand, behang, deco, decoratie, wand, behang, bekleding, muur, vezel, natuurlijk, azie, #naturalwallcovering, #eijffinger

Gerelateerd nieuws
Modint Awards
Modint, de Nederlandse branchevereniging voor textiel, zet innovaties Nederlandse textielsector in de spotlights met nieuwe awards
lees verder
Incoda: interieur in beweging
De Interieur Collectie Dagen (Incoda), die van 21 tot en met 23 september plaatsvinden in de Evenementenhal in Gorinchem, presenteren dit jaar opnieuw een breed programma waarin vakkennis, innovatie en ontmoeting centraal staan.
lees verder
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder
 
Tijsen blijft creatief actief
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden