Bece vernieuwt houten jaloezieen

Dinsdag 16 juni 2020

Volgens B&C Raamdecoratie zijn houten jaloezieën populairder dan ooit. Daarom heeft het bedrijf haar Bécé-raamdecoratie collectie op dit gebied compleet vernieuwd.
Bece vernieuwt houten jaloezieen

Van Abachi tot Linde, Bamboe en Blend. De collectie houten jaloezieën van het label Bécé van B&C Raamdecoratie uit Nunspeet bevat verschillende houtsoorten met elk een eigen uitstraling. Bamboe is supernatuurlijk en Blend bestaat uit een mix van materialen. De collectie wordt gepresenteerd in een box en bevat zes houtwaaiers en één ladderbandwaaier met nieuwe designs. Met 60 kleuren is er volgens Bece voor ieder wat wils.

 

De houten jaloezieën van het bedrijf hebben een strakkere uitstraling gekregen. Met de nieuwe bovenbak en magneten sluit de koof nu naadloos op de lamellen aan. Ook het rem- en tuimelmechanisme heeft een upgrade gekregen, waardoor de jaloezieën volgens Bece gemakkelijker te bedienen zijn.

 

Tot slot voert bece een 100% tevredenheids-garantie van twee jaar in. Met deze garantie is zowel de dealer als de consument er volgens de firma van verzekerd een perfecte houten jaloezie te ontvangen.



Links

www.b-cinternational.com
www.bece.be
www.bece.nl

Tags

Nieuw, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, project, raamdecoratie, rolgordijn, jaloezie, plisségordijn, dupligordijn, vouwgordijn, vlinderjaloezie, paneelgordijn, houtenjaloezieën, #bece

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe accountmanager Intr Utrecht
lees verder
Jansen nieuwe directeur Modint
Maurice Jansen treedt aan als nieuwe Algemeen Directeur van Modint, de brancheorganisatie voor mode, interieur, tapijt en textiel.
lees verder
Extra aandeelhouders vlasbedrijf
Joe Lano en Vybros Capital Partners stappen in vlasbedrijf Jos Vanneste, één van de marktleiders in dit segment.
lees verder
Ikea schrapt banen
Inter Ikea, de rechtenhouder en franchisegever van de bekende Zweedse woonwinkelketen, gaat in de kosten snijden om prijzen te verlagen, nu het consumentenvertrouwen verder afneemt.
lees verder
Overnamebod voor Kortrijk Xpo
Kortrijk Xpo/Xpo Group, het bedrijf achter de beurslocatie in Kortijk en organisators van diverse beurzen, komt na openbaar bod van Easyfairs zo goed als zeker in nieuwe handen terecht
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden