Bast en Paschen redden het niet

Woensdag 03 augustus 2016

Ondanks de problemen was er hoop dat zowel voor Bast als Paschen in afgeslankte vorm investeerders te vinden zouden zijn, maar die blijkt ijdel.
Bast en Paschen redden het niet

Bast uit Werne, fabrikant van bedbodems en matrassen, vroeg in maart faillissement aan om orde op zaken te stellen. Dat is niet gelukt, zo meldt Möbelkultur, vanwege de moeilijke marktomstandigheden en de felle concurrentie uit het buitenland. Het bedrijf wordt dus stilgelegd, hoewel de afwikkeling van lopende zaken nog wel enige tijd zal vorderen.

Ook voor de boeken- en bibliotheekkastenfabrikant Paschen, die in mei een faillissement in eigen beheer aanvroeg, is het niet gelukt een investeerder te vinden. In de Benelux speelde het bedrijf overigens nauwelijks een rol van betekenis, volgens hun site heeft Paschen geen dealers in België en één in Nederland, Jaring de Wolff uit Sint Nicolaasga.

 



Links

www.dicobed.nl
www.bast-bettrahmen.de
www.jaring.nl
www.paschen.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slaap, slapen, slaapkamer, bed, ledikant, matras, slaapcomfort, failliet, insolventie, neerleggen boeken, doorstart, overname, curator

Gerelateerd nieuws
 
Frank & Flux met Linteloo
lees verder
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
Maxima bezoekt meubelmaker Vepa
Koningin Máxima bracht op 1 april een werkbezoek aan Vepa in Hoogeveen. Het bezoek vond plaats binnen het programma van Circulair Groningen Drenthe, waarin bedrijven werken aan een circulaire economie.
lees verder
HMC studenten presenteren in Milaan
Net afgestudeerde ontwerpers van Hout- en Meubileringscollege presenteren hun meesterwerken op de Salone del Mobile in Milaan.
lees verder
 
Deens label Formarkivet naar Milaan
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden