Baps wordt Shopkaart

Zaterdag 07 november 2015

Voelen, passen, deskundig advies, er gaat niets boven het échte shoppen, in de winkelstraat dus. Al een paar jaar probeert winkelplatform Baps te laten zien wat je waar kunt vinden. Maar nu wordt Baps: Shopkaart.
Baps wordt Shopkaart

Shopkaart geeft qua naam veel duidelijker aan wat wordt beoogd: eindgebruikers de weg wijzen in de winkelstraat. Bij de nieuwe naam hoort uiteraard ook een nieuwe site. Op dit moment is informatie over zo'n 11.000 Nederlandse winkels online te vinden.

Verder wordt gewerkt aan de VIP Shopkaart: een premium kortingskaart. Hiermee krijgt de klant bij een geselecteerd aantal winkels korting op het aankoopbedrag.

Carin Griek, managing partner van Shopkaart, noemt dit voor ondernemers affiliate marketing; tot nu toe eigenlijk alleen bekend op internet, maar nu dus ook in de winkelstraat: 'Winkeliers hoeven pas te betalen voor marketing als het ze ook echt wat oplevert. We zetten bewust in op 'no cure, no pay'.'

De VIP Shopkaart wordt volgens de organisatie groot in de markt worden gezet, onder meer via een samenwerking met Talpa. Denk aan radiocampagnes, samenwerkingen met bladen en blogsters, en later ook TV. Deelnemende winkeliers profiteren direct van deze landelijke promotie.

 



Links

www.shopkaart.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, retail, winkel, shop, straat, boulevard, promenade, gebied, affiliate, marketing, baps, shopkaart, shopcard, loyality, korting, webshop, internet, consument, klant, eindgebruiker

Gerelateerd nieuws
Take Teak nieuw in De Woonindustrie
Tijdens de komende Najaarsvakdagen wordt Take Teak geïntroduceerd als nieuw merk in De Woonindustrie. Vanaf 1 september is Take Teak permanent te vinden op de begane grond in De Woonindustrie in Nieuwegein.
lees verder
Consumentenvertrouwen iets beter
Het vertrouwen van Nederlandse consumenten is in juli 2025 iets verbeterd, maar blijft nog steeds behoorlijk negatief.
lees verder
 
Totaalconcepten op Heimtextil
lees verder
Weer sterke stijging prijs koopwoningen
Koopwoningen in Nederland blijven stevig in prijs stijgen. In juni 2025 waren ze weer ruim 9% duurder dan jaar eerder.
lees verder
Goede woonkeuzes geven mentale rust
[Sponsored artikel] - Een huis is de plek waar je tot rust komt, waar je oplaadt, denkt, leeft en jezelf mag zijn. Toch is het niet altijd vanzelfsprekend dat die ruimte ook mentaal rust geeft.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden