Baps wordt Shopkaart

Zaterdag 07 november 2015

Voelen, passen, deskundig advies, er gaat niets boven het échte shoppen, in de winkelstraat dus. Al een paar jaar probeert winkelplatform Baps te laten zien wat je waar kunt vinden. Maar nu wordt Baps: Shopkaart.
Baps wordt Shopkaart

Shopkaart geeft qua naam veel duidelijker aan wat wordt beoogd: eindgebruikers de weg wijzen in de winkelstraat. Bij de nieuwe naam hoort uiteraard ook een nieuwe site. Op dit moment is informatie over zo'n 11.000 Nederlandse winkels online te vinden.

Verder wordt gewerkt aan de VIP Shopkaart: een premium kortingskaart. Hiermee krijgt de klant bij een geselecteerd aantal winkels korting op het aankoopbedrag.

Carin Griek, managing partner van Shopkaart, noemt dit voor ondernemers affiliate marketing; tot nu toe eigenlijk alleen bekend op internet, maar nu dus ook in de winkelstraat: 'Winkeliers hoeven pas te betalen voor marketing als het ze ook echt wat oplevert. We zetten bewust in op 'no cure, no pay'.'

De VIP Shopkaart wordt volgens de organisatie groot in de markt worden gezet, onder meer via een samenwerking met Talpa. Denk aan radiocampagnes, samenwerkingen met bladen en blogsters, en later ook TV. Deelnemende winkeliers profiteren direct van deze landelijke promotie.

 



Links

www.shopkaart.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, retail, winkel, shop, straat, boulevard, promenade, gebied, affiliate, marketing, baps, shopkaart, shopcard, loyality, korting, webshop, internet, consument, klant, eindgebruiker

Gerelateerd nieuws
 
Hometex niet in winter
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder
25 jaar Textiellab
Het Textiellab heeft zich in 25 jaar ontwikkeld van experiment naar internationaal toonaangevend ontwikkelcentrum voor textiel, design
en innovatie.
lees verder
Negatiever economisch beeld
Het Economisch beeld in Nederland is iets negatiever in maart, vooral door grotere negativiteit bij de Nederlandse consument.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden