Bamboo Import failliet

Vrijdag 26 januari 2024

Bamboo Import Europe bv en Bamboo Import Holding uit Beverwijk zijn in staat van faillissement verklaard door de Rechtbank Noord-Holland in Haarlem.
Bamboo Import failliet

Op 23 januari is Bamboo Import helaas failliet gegaan. Op dat moment had het bedrijf volgens de Kamer van koophandel zeventien medewerkers. Het bedrijf was er ingeschreven sinds 2016, maar had volgens de eigen website wel meer dan 25 jaar gecombineerde ervaring.

Het bedrijf was onder meer actief om de voordelen van bamboe als duurzaam alternatief voor hout te promoten. Het leverde ruim 200 verschillende producten van bamboe (foto; website).

Op de website is ook te lezen dat Bamboo Import de grootste importeur en leverancier van bamboe tuinproducten en bouwmaterialen aan consumenten in Europa is. Tevens geeft men aan dat er vanwege technisch onderhoud er op dit moment geen bestellingen kunnen worden geplaatst. Het bankroet lijkt een meer logische oorzaak, hoewel er ongetwijfeld ook wordt bekeken of er in de toekomst wel weer bestellingen mogelijk zijn.

Curator is A.G. Moeijes van Tanger Advocaten uit Velsen-Zuid. Email: info@tanger.nl, T: +31 (0)255-54 78 00



Links

www.bambooimport.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, vloer, vloerbedekking, tapijt, kunstgras, failliet, faillissement, faling, insolventie, bankroet, neerleggen boeken, doorstart, overname, curator, 65249763, 84206918, #failliet, #doorstart, #herstart, #overname, #bambooimport

Gerelateerd nieuws
Wood Loop stopt
De organisatie achter Wood Loop stelt dat Nederland nog niet klaar is voor een ketenaanpak, zoals die is ontwikkeld.
lees verder
Archeo speelt met imperfectie
Magis presenteerde de nieuwe Archeo-collectie van Jaime Hayon tijdens de Milan Design Week 2026. De serie bestaat uit multifunctionele objecten die balanceren tussen sculptuur, bijzettafel en kruk.
lees verder
 
Sail - akoestiek en indeling
lees verder
Toch weer nieuwe baan
Bram Kropmans is een jaar met pensioen geweest, maar heeft besloten om weer aan de slag te gaan bij Cartel Bedding.
lees verder
Heropening Goossens Nuenen
Goossens Wonen & Slapen heropent eind mei zijn compleet vernieuwde woon- en slaapwinkel in Nuenen.

lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden