Bamboo Import failliet

Vrijdag 26 januari 2024

Bamboo Import Europe bv en Bamboo Import Holding uit Beverwijk zijn in staat van faillissement verklaard door de Rechtbank Noord-Holland in Haarlem.
Bamboo Import failliet

Op 23 januari is Bamboo Import helaas failliet gegaan. Op dat moment had het bedrijf volgens de Kamer van koophandel zeventien medewerkers. Het bedrijf was er ingeschreven sinds 2016, maar had volgens de eigen website wel meer dan 25 jaar gecombineerde ervaring.

Het bedrijf was onder meer actief om de voordelen van bamboe als duurzaam alternatief voor hout te promoten. Het leverde ruim 200 verschillende producten van bamboe (foto; website).

Op de website is ook te lezen dat Bamboo Import de grootste importeur en leverancier van bamboe tuinproducten en bouwmaterialen aan consumenten in Europa is. Tevens geeft men aan dat er vanwege technisch onderhoud er op dit moment geen bestellingen kunnen worden geplaatst. Het bankroet lijkt een meer logische oorzaak, hoewel er ongetwijfeld ook wordt bekeken of er in de toekomst wel weer bestellingen mogelijk zijn.

Curator is A.G. Moeijes van Tanger Advocaten uit Velsen-Zuid. Email: info@tanger.nl, T: +31 (0)255-54 78 00



Links

www.bambooimport.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, vloer, vloerbedekking, tapijt, kunstgras, failliet, faillissement, faling, insolventie, bankroet, neerleggen boeken, doorstart, overname, curator, 65249763, 84206918, #failliet, #doorstart, #herstart, #overname, #bambooimport

Gerelateerd nieuws
 
Qui bijzettafel
lees verder
Islands: sculpturaal outdoor design
Griffioen Furniture presenteerde tijdens Masterly – The Dutch in Milano de nieuwe outdoorcollectie Islands. De serie, ontworpen door Erik Griffioen, combineert sculpturale vormgeving, materiaalgebruik en maatwerk.
lees verder
Salone 2026 groeit, discussie ook
Salone del Mobile trok dit jaar 316.342 bezoekers uit 167 landen, met 68 procent internationale vakbezoekers en meer dan 1.900 exposanten. De beurs bevestigde opnieuw haar internationale bereik, ondanks een onrustige markt.
lees verder
 
Weer groeit woninginrichting flink
lees verder
Nieuwe directie Vriesco
Royal Vriesco heeft de directie uitgebreid en is nu weer terug naar een drie koppige leiding. Ceo Johanna Jorritsma staat nu samen met de cco en cfo aan het stuur van het gordijnenbedrijf uit Leeuwarden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden