Bamboo Import failliet

Vrijdag 26 januari 2024

Bamboo Import Europe bv en Bamboo Import Holding uit Beverwijk zijn in staat van faillissement verklaard door de Rechtbank Noord-Holland in Haarlem.
Bamboo Import failliet

Op 23 januari is Bamboo Import helaas failliet gegaan. Op dat moment had het bedrijf volgens de Kamer van koophandel zeventien medewerkers. Het bedrijf was er ingeschreven sinds 2016, maar had volgens de eigen website wel meer dan 25 jaar gecombineerde ervaring.

Het bedrijf was onder meer actief om de voordelen van bamboe als duurzaam alternatief voor hout te promoten. Het leverde ruim 200 verschillende producten van bamboe (foto; website).

Op de website is ook te lezen dat Bamboo Import de grootste importeur en leverancier van bamboe tuinproducten en bouwmaterialen aan consumenten in Europa is. Tevens geeft men aan dat er vanwege technisch onderhoud er op dit moment geen bestellingen kunnen worden geplaatst. Het bankroet lijkt een meer logische oorzaak, hoewel er ongetwijfeld ook wordt bekeken of er in de toekomst wel weer bestellingen mogelijk zijn.

Curator is A.G. Moeijes van Tanger Advocaten uit Velsen-Zuid. Email: info@tanger.nl, T: +31 (0)255-54 78 00



Links

www.bambooimport.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, vloer, vloerbedekking, tapijt, kunstgras, failliet, faillissement, faling, insolventie, bankroet, neerleggen boeken, doorstart, overname, curator, 65249763, 84206918, #failliet, #doorstart, #herstart, #overname, #bambooimport

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe accountmanager Intr Utrecht
lees verder
Fonq en Naduvi verkocht
De curatoren van woonwebwinkel Fonq hebben de handelsnamen Fonq en Naduvi verkocht. Dat melden verschillende media op basis van informatie uit het faillissementsdossier.
lees verder
 
Vernieuwde Meubelbeurs wereld
lees verder
Jansen nieuwe directeur Modint
Maurice Jansen treedt aan als nieuwe Algemeen Directeur van Modint, de brancheorganisatie voor mode, interieur, tapijt en textiel.
lees verder
Extra aandeelhouders vlasbedrijf
Joe Lano en Vybros Capital Partners stappen in vlasbedrijf Jos Vanneste, één van de marktleiders in dit segment.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden