Balcaen torpedeert koers Balta

Maandag 08 april 2019

De aandelenkoers van tapijtfabrikant Balta is hard onderuit gegaan na een uitspraak van voormalig eigenaar Filip Balcaen in De Tijd.
Balcaen torpedeert koers Balta

In een interview met De Tijd zei de Vlaamse ondernemer Flip Balcaen dat Balta naar zijn mening tegen een ‘waanzinnige prijs’ (€ 13) op de beurs is geïntroduceerd. Nu is de koers bijna een kwart van deze introductieprijs, maar stelt hij het aandeel nog steeds niet goedkoop te vinden.

Balcaen, de zoon van de oprichter van Balta, oprichter van onder meer IVC en mede-eigenaar van Mohawk, wijst er op dat het bedrijf weliswaar nog winst maakt en twee divisies heeft die goed draaien – karpetten en tapijttegels voor kantoren en hotels – maar dat dat niet geldt voor kamerbreed. Ook de hoge schuldenlast is zorgelijk.

Publiceerden we vorige maand nog over de pessimistische stemming bij Balta, vorige week steeg het Balta-aandeel ineens met 12,6%, maar daalde gisteren met 5,6% naar € 3,30. Volg hier de actuele koers.



Links

www.baltagroup.com
www.ivcgroup.com
www.mohawkinternational.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, tapijt, kamerbreed, pvc, lvt, vinyl, stroken, strook, click, klik, plank, parket, tegel, stoffering, leggen, tapijttegel, #baltagroup, #ivcgroup, #mohawkinternational

Gerelateerd nieuws
Sfeermaker in huis
Woninginrichter Bronsnijder met vestigingen in Stiens en Heerenveen is dealer van de premium Coretec-vloeren van US Floors en boekt hiermee uitstekende resultaten.
lees verder
Aandacht voor periferie
Woonboulevards verdienen een vaste plek in de Nota Ruimte en die wordt nog gemist door brancheorganisatie Inretail, die een brief met drie aandachtspunten stuurde aan Tweede Kamerleden.
lees verder
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
Versterking Comafin groep
Comafin Groep versterkt formuleteams van De Woonspecialist en Thuisin met twee nieuwe formulemanagers.
lees verder
Duurzaamheid leidraad kantoorinrichting
[Sponsored artikel] - Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in hoe kantoren worden ingericht. Dat komt niet alleen door wetgeving, maar ook door groeiend bewustzijn over klimaat en gezondheid.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden