Badtextiel van Villeroy & Boch

Dinsdag 12 oktober 2021

Naast het aanbod badkamerkeramiek en -meubels levert Villeroy & Boch steeds meer badkameraccessoires. Met de nieuwe collectie badkamertextiel wordt het assortiment volgens het bedrijf helemaal afgerond.
Badtextiel van Villeroy & Boch

Hoewel Villeroy & Boch van origine vooral bekend is van aardewerk (sanitair, servies), ontwikkelt het bedrijf steeds vaker complementaire producten. De nieuwe collectie badtextiel (hand- en douchedoeken, washandschoentjes, gasten- en zeepdoeken en saunadoeken), gemaakt in Duitsland van hoogwaardig katoengaren, is daarmee een logische aanvulling op het sanitair voor in de badkamer. Geweven badmatten met het karakteristieke Villeroy & Boch Carré-ontwerp en luxe badtapijten maken het assortiment compleet.

 

De One-Collection is de effen collectie, met ingeweven band, gemaakt van hoogwaardige katoengarens – Made in Germany. De collectie omvat hand- en douchedoeken, washandschoentjes en gasten- en zeepdoeken in vijftien samengestelde kleurnuances.

 

De Coordinates-Collection is de aanvulling op de One-Collection: kleurrijk geweven badstoffen handdoeken in moderne ruit- en streepontwerpen, saunahanddoeken in vier natuurlijke tinten, geweven badmatten met het Villeroy & Boch Carré en luxe badtapijten. Het badkamertapijt in katoen en polyacryl is er in verschillende maten en passen qua kleur bij de One-Collection.



Links

www.villeroy-boch.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, textiel, badtextiel, handdoek, decoratie, accessoires, verlichting, licht, interieurbekleding, #villeroyboch

Gerelateerd nieuws
 
Kleine schatten
lees verder
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Interesse R+T Asia groeit
De Europese interesse van vakpubliek voor de zonwering-, deuren- en poorten-industriebeurs R+T Asia vakbeurs in Shanghai groeit.
lees verder
Wereldwijd ontmoetingspunt
Frankfurt bevestigt haar positie als wereldwijd ontmoetingspunt voor interieur, design en projectinrichting met de beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld.
lees verder
Overname Kwantum en Leenbakker
De Duitse Investeringsmaatschappij Orlando Capital V wil de woonwinkelketens Kwantum en Leen Bakker overnemen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden