Na het debuut in 2024 keert Lcg terug met een, zo schrijft het bedrijf, nóg rijkere collectie vol serene eenvoud, stijlvolle proporties en uitzonderlijk comfort voor een betaalbare prijs.
De Icons-collectie is ontstaan vanuit een duidelijke designvisie: het combineren van Japans minimalisme met Scandinavische functionaliteit. De ontwerpers lieten zich inspireren door zowel nationale als internationale vormgevers, wat resulteerde in een reeks modellen met zachte organische lijnen en royale verhoudingen.
Met tien banksystemen, zes fauteuils, vijf poefs en 2 benches biedt Icons een veelzijdige collectie, die flexibel inzetbaar is in uiteenlopende interieurconfiguraties – van compacte stadsappartementen tot ruim opgezette leefruimtes. Elk ontwerp is doordacht, aanpasbaar en voorzien van het kenmerkende Icons-label. De zitmeubelen worden volledig in Europa geproduceerd.
De Icons-collectie is leverbaar in een uitgebreide selectie stoffen: van rijke velours en zachte bouclé tot verfijnd chenille of robuust geweven textiel. Alle stoffen zijn onderhoudsvriendelijk, slijtvast en stralen luxe uit.
BAAN organiseert speciale presentatiedagen voor de nieuwe collectie in de verbouwde showroom van het bedrijf. Interieurprofessionals zijn nog welkom op: 9 en 16 september, van 10 tot 18 uur.
Links
www.baanmeubelen.nl
Tags
Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, winkelier, retail, design, designmeubel, stoel, fauteuil, tafel, bank,