Baan 80 jaar

Donderdag 13 november 2014

Op donderdag 19 juni bestond meubelfabrikant Baan 80 jaar. Afgelopen maandag 10 november werd dit in de meubelfabriek in Waddinxveen gevierd met personeel en met klanten.
Baan 80 jaar

In het kader van het 80-jarig jubileum hadden er dit jaar al diverse activiteiten plaatsgevonden. Ton en Mirande Baan wilden hun dealers nog eens extra in het zonnetje zetten en organiseerden daarom samen met partners Stout en Carpet Creations een speciale dag in de meubelfabriek in Waddinxveen. Na een terugblik over de afgelopen 80 jaar volgde een vooruitblik aan de hand van de nieuwe brochures ‘Baan presents Gold' en 'Metropole presents Bronze', die aan mevrouw Baan senior werden overhandigd. 

 

Nieuwe accenten

Beide brochures geven een duidelijk beeld van de huidige collecties en visie van Baan op dit moment. De derde generatie Baan zet nieuwe accenten in, maar koestert de kennis en ervaring van de voorgangers. 'Kwaliteit, comfort en genieten vormen de essentie van een goed zitmeubel, maar alleen maatwerk, aandacht en zelfbewuste keuzes zorgen uiteindelijk voor continuïteit en succes van een merk,' aldus Mirande Baan.

 

Veranderende klant

Na de introductie en de toast werden de gasten meegenomen naar de productieafdeling, die voor deze ene dag was omgebouwd tot restaurant. In deze unieke industriële setting gaf Guyonne Hayen van bureau C3 tijdens de lunch een interactieve presentatie, waarin de gasten tips en tricks kreeg over hoe om te gaan met de veranderende klant. Op de Facebookpagina van Baan kunt u meer lezen over deze bijzondere dag en de enthousiaste reacties van de aanwezigen lezen.



Links

www.baanmeubelen.nl

Tags

meubel, bank, fauteuil, hocker, hoekbank, eetstoel, eetkamerstoel, chaise longue, dormeuse

Gerelateerd nieuws
 
Verkooppunt voor Wehkamp collectie
lees verder
Energiezuinig door slimme ventilatie
[Sponsored artikel] - Energiezuinig wonen draait allang niet meer alleen om goede isolatie of zonnepanelen. Ook frisse lucht speelt een steeds grotere rol binnen moderne woningen.
lees verder
Wood Loop stopt
De organisatie achter Wood Loop stelt dat Nederland nog niet klaar is voor een ketenaanpak, zoals die is ontwikkeld.
lees verder
Archeo speelt met imperfectie
Magis presenteerde de nieuwe Archeo-collectie van Jaime Hayon tijdens de Milan Design Week 2026. De serie bestaat uit multifunctionele objecten die balanceren tussen sculptuur, bijzettafel en kruk.
lees verder
 
Sail - akoestiek en indeling
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden