BéWé verdwijnt definitief

Donderdag 24 juli 2014

De Condor Group neemt vrijwel zeker BéWé over, maar niet het personeel. De naam BéWé wordt niet voortgezet.
BéWé verdwijnt definitief

Hoewel volgens curator Timmer de laatste puntjes nog op de i moeten worden gezet, neemt de Condor Group uit Hasselt vrijwel zeker een deel over van tapijtfabrikant BéWé die vorige maand failliet ging. Het gaat alleen om gebouwen, voorraden en machines (o.m. 9 tuftmachines) en dus niet om de 40 medewerkers. Het tapijtmerk BéWé verdwijnt daarmee definitief van de markt.

 

Sinds de start in 1992 is de Condor Group actief in de productie van een groot aantal toepassingen op het gebied van vloerbedekking. Jaarlijks verlaat circa 85 miljoen m2 tapijt de fabrieken in Hasselt en Genemuiden, zo claimt de organisatie op haar site. De Condor Group werkt samen met circa 500 medewerkers aan vloerbedekkingsoplossingen voor woningen, kantoren, auto’s , tuinen en sportvelden. Als productietechniek staan 'Tufting' en 'Non Woven' centraal. Onder de namen Condor Carpets (getuft tapijt), Vebe Floorcoverings (naaldvilt tapijt), Condor Cartex (automatten) en Condor Grass (kunstgras) worden verschillende markten in voornamelijk Europa bediend

 

Bronnen: RTV-Oost, Genemuiden Actueel



Links

www.condor-group.eu
www.genemuidenactueel.nl
www.rtvoost.nl

Tags

CondorGroup, BéWé, tapijt, failliet, Hasselt, Genemuiden, CondorCarpets, CondorGrass, Condor Cartex, Vebe Floorcoverings. #bewe, #condor, #vebe

Gerelateerd nieuws
Versnelling duurzaamheid
Uit het duurzaamheidsrapport 2024 van het bedrijf blijkt dat Forbo uit Assendelft versneld koers zet naar een circulaire toekomst.
lees verder
 
Vincent Van Duysen voor Kettal
lees verder
Lekkage kost echt: duur herstel
[Sponsored artikel] - Een klein scheurtje in een leiding lijkt onschuldig. Totdat je ontdekt dat er vocht in je muur zit, het parket opbolt of er ineens schimmel verschijnt. Dan ontdek je wat een lekkage écht kost: duur herstel!
lees verder
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder
Domotex Middle East afgelopen
De editie van de vloerenbeurs Domotex Middle East is onlangs succesvol afgesloten in Dubai, zo meldt de beursoriganisatie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden